Kreatywny hotel i najdziwniejsze pokoje Berlina

Chciałbyś przeżyć noc, a nie tylko ją przespać? Hotel w Berlinie sprawi, że twoja z pewnością wyróżni się na tle zwykłej nocy twojego znajomego. W The Propeller Island Lodge mieści się 31 pokoi, a każdy z nich ma swój unikalny klimat. Zastanawiałeś się jak to jest spędzić noc w trumnie? Proszę bardzo!

Pokoje zostały stworzone przez niemieckiego projektanta Larsa Stroschena. Każdy element jest tu dokładnie dopracowany, aby oddać zamierzony klimat pomieszczenia. Do wyboru macie noc w pokoju kalejdoskopie, trumnie, muzeum czy nawet w pokoju do góry nogami. Znajduje się tutaj też sypialnia, której ściany pokryte są grubą warstwą materacy, dzięki czemu nikt nie usłyszy ani jednego dźwięku, jaki wydobędziesz w tym pokoju. Brzmi strasznie, intrygująco i zachęcająco zarazem? Nocleg w takim hotelu zaczyna się od 50 euro. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą noc pełną przygód (przynajmniej duchowo-zmysłowych) to miejsce to wydaje się odpowiednie i z pewnością nie będziesz żałował doznań.

pokój-hotelowy-berlin-1 pokój-hotelowy-berlin-2 pokój-hotelowy-berlin-4 pokój-hotelowy-berlin-5 pokój-hotelowy-berlin-6 pokój-hotelowy-berlin-7 pokój-hotelowy-berlin-8 pokój-hotelowy-berlin-9 pokój-hotelowy-berlin-10 pokój-hotelowy-berlin-11 pokój-hotelowy-berlin-12 pokój-hotelowy-berlin-13 pokój-hotelowy-berlin-okładkowe

tekst | Kasia Sinet

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News