Krakowskie SERCE wraca w 2018 z repertuarowymi prezentami!

Po udanych koncertach Bitaminy, KAMP!, Pauliny Przybysz, Goorala czy zespołów Wolnego Serca, managerowanie artystyczni nie zwolnili tempa i na nadchodzący 2018 przygotowali dla swoich klubowiczów jeszcze więcej muzycznych niespodzianek.

Co nas czeka w ciągu najbliższych dwóch miesięcy w krakowskim klubie SERCE? Już uchylamy Wam rąbka tajemnicy!

13 stycznia to ten punkt nowego kalendarza, który poruszy nie tylko ciało do tańca, a i dosięgnie serc, czyli pierwsza edycja Futudramy Lite. Wszyscy popłyną więc z nurtem liquidowych, deepowych, minimalowych i funkowych dramów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Trzeci weekend stycznia przestrzeń serca wypełni mroczna elektronika z elementami trapu, bassu i rapu. A zadba o to dobrze znana krakowskiej scenie muzycznej ekipa Czeluści.

Czytaj więcej o klubie SERCE

Styczeń zakończy i jednoczenie rozpocznie sercowy sezon koncertowy jeden z najlepiej vibe’ujących składów w kraju. Chonabibe Familia rusza w trasę, a to oznacza, że 27 stycznia wszyscy spotkają się na wspólnych jammin i pośpiewają do rana.

W 2017 roku SERCE dołączyło do najlepszych nowopowstałych miejsc – wysoko więc postawioną poprzeczkę podtrzymają w lutym m.in. Adi Nowak, czyli nietypowy raper z Poznania umiejętnie poruszając się po typowych ludzkich sprawach i damsko-męskich relacjach. Jego debiutancka epka Nienajprawdziwsze znienacka za trzęsła krajową sceną, w krótkim czasie wygenerowała miliony odtworzeń i zwróciła uwagę szerokiej gamy słuchaczy, mediów muzycznych, stacji radiowych czy legendarnej wytwórni Asfalt Records. Jego koncert już 10 lutego.

Kolejną postacią, która pojawi się na scenie serca jest Rosalie. Połączenie RnB, klasycznego hip-hopu i elektroniki. Kiedy debiutowała EP’ką Enuff miała już na koncie występy na Openerze i Spring Break. Szybko zainteresowała się nią więc wytwórnia Alkopoligamia.com i to pod jej skrzydłami w kwietniu epka ukazała się fizycznie, a chwilę wcześniej premierę miał pierwszy klip do piosenki Pozwol, który do tej pory osiągnął pół miliona wyświetleń.

19 stycznia ukaże się jej pierwszy album długogrający Flashback, a premierowo w Krakowie zaprezentuje go w przestrzeniach SERCA już 23 stycznia.

Czytaj także: „Flashback” Rosalie. coraz bliżej: nowy singiel i trasa koncertowa!

To nie koniec noworocznych niespodzianek prosto z SERCA – zachęcamy do sprawdzania aktualności na Fanpage’u klubu i śledzenia wydarzeń – początkiem stycznia kolejne ogłoszenia.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News