Kraina kremem orzechowym płynąca: kawiarnia Nutella

Ciasta z Nutella i stojący obok słoik z Nutellą

Kraina mlekiem i miodem płynąca? W tym wypadku czekoladą. W Chicago powstała bowiem pierwsza na świecie kawiarnia Nutella, pod skrzydłami Ferrero. Można wymarzyć sobie coś słodszego?

To raj dla fanów Nutelli. Na dzień dobry witają nas drzwi w kształcie kultowego słoika. Ze ścian pomieszczenia spływają czekoladowe wodospady, a lampy zawieszone na suficie kształtem przypominają kwiat orzecha laskowego.

Restauracja z wielkimi szklanymi okanami z czerwonymi drzwiami w ksztalcie sloika obok kreci sie kilka osob

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Strzeżmy swoje idealne sylwetki! Mimo że w menu Nutella Cafe znajduje się wiele owoców, to jednak to wszystko pokrywa delikatna czekoladowa kremowa polewa. To nie wszystko, na największych łasuchów czeka czekoladowa fontanna. Już na śniadanie przywita nas specjalne menu. Do wyboru będą rogaliki, jogurty, płatki owsiane czy musli. Założyciele restauracji pomyśleli także o gościach, którzy niekoniecznie muszą mieć ochotę na takie rarytasy. Dla nich w menu znajdzie się coś, co nie ma w sobie krzty Nutelli, np. wafelki z Liège.

Chcieliśmy stworzyć świat Nutelli dla jej największych fanów nie tylko po to, by poczuli jej smak w zróżnicowanych daniach, ale i poznali markę Ferrero od przekroczenia progu lokalu, powiedział prezes marketingu marki Ferrero, Noah Szporn.

Otwarcie restauracji w Chicago przewidziane jest na 31 maja, punktualnie o 10 rano. Na pierwszych 400 gości czeka niespodzianka. Będą mogli bowiem wybrać sobie za darmo jedno wymarzone danie z menu kawiarni, a dodatkowo wezmą udział w konkursie, w którym mają szansę wygrać coś specjalnego, przygotowanego przez właścicieli Nutella Cafe.

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News