Kovacs: wokalistka, której głos jest lekiem na udręczoną duszę

Łysa dziewczyna z oczami pomalowanymi na niebiesko

Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami, dlatego postanowiliśmy przedstawić Wam artystkę, której głos ukoi Waszą jesienną nostalgię. Poznajcie Kovacs!

Kovacs, a tak naprawdę Sharon Kovacs to intrygująca głosem i wyglądem holenderska artystka, która w 2016 roku otrzymała prestiżowe wyróżnienie European Border Breakers Award. Teraz wokalistka przedstawia swój drugi album Cheap Smell.

Podczas pracy nad tym albumem, Kovacs wspierał między innymi Liam Howe, współpracujący między innymi z Adele czy Laną del Rey. Nagrania odbyły się w Londynie i Manchesterze. Co ciekawe, tytuł płyty jest nazwą zespołu, w którym Kovacs grała w czasach szkolnych.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Cheap Smell to zestaw przejmujących utworów, w których artystka opowiada niesamowitym głosem o poważnych problemach życiowych. Album promowany był przez piosenki Black Spider oraz It’s the Weekend.

Płyta Cheap Smell jest moją podróżą, której głównym celem jest nauczenie się bycia szczęśliwą i cieszenia się z tego, kim jestem. Zaakceptowanie pewnych aspektów siebie, chociaż mogą one nie być doskonałe – mówi o albumie Kovacs.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News