Kot przeszkadza Ci w pracy? Zobacz biurko, które spełni kocie marzenia!

Biurko z kotem w środku

Drodzy Kociarze – ile razy mieliście sytuację, że chcieliście spokojnie popracować w domowym zaciszu, po czym – ups, Wasz kot wchodzi Wam na klawiaturę, notatki i nic, zupełnie nic sobie z tego nie robi?

CATable został zaprojektowany przez Ruana Hao pracującego dla firmy architektonicznej w Hong Konku. Biurko, jak sama nazwa wskazuje, zostało specjalne zaprojektowane do potrzeb, nawet najbardziej wybrednego kota. Znajdzie się tu miejsce do przechadzania się, przeciskania, odkrywania nowych przestrzeni, czy spania.

Jak mówi sam pomysłodawca, biurko to ma dwa cele: trzymać kota z daleka od Waszego laptopa oraz stworzyć przestrzeń, która będzie atrakcyjna dla kociego instynktu. Kot szczęśliwy i Wasz laptop cały (i pozbawiony futra).

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Morał z tego taki: biurko jest dla Was do pracy, a dla kotów, to prawdziwy raj do zabawy. A Wy, cóż – pracujcie, aby Wasz kot miał godne życie!

O849qRA1aJnQlIDrTtkn 1065304127 Kot przeszkadza Ci w pracy? Zobacz biurko, które spełni kocie marzenia! LU3Jgqth9BqkdEt1e4EO 1065304165 Kot przeszkadza Ci w pracy? Zobacz biurko, które spełni kocie marzenia! 8OH1SAiWgowkFIIeBuQb 1065304136 Kot przeszkadza Ci w pracy? Zobacz biurko, które spełni kocie marzenia!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News