[KONKURS] Piernikowski i Babyfather w Grizzly Gin Bar ?

Zdjęcia dwóch mężczyzn: czarno-biała fotografia białoskórego mężczyzny i czarnoskórego mężczyzny

W ramach piątego dnia Avant Art Festival 2017 Warszawa, w klubie Grizzly Gin Bar wystąpi dwóch artystów, których koncertów zdecydowanie nie możecie przegapić! A my, mamy do rozdania dwa bilety!

Po zasłużonym sukcesie Synów, Robert Piernikowski powraca do odsłony solowej, dialektyczne rozwijającej formułę wspomnianego duetu. To jej swoisty rewers / uzupełnienie: dubowe/ciężarowe inspiracje ustąpiły miejsca chłodnym, syntezatorowym pasażom, ze znaczącymi elementami zawieszenia w brzemiennej ciszy pomiędzy. Twórczość niezwykle osobista, bez zbędnego baroku, podana w sposób bezpośredni i oszczędny; poszukiwania personalnego i pokoleniowego, przyszłościowego azymutu w melancholiach miejskich ruin.

Babyfather, czyli Dean Blunt pojawia się na scenie AAF po raz trzeci – w nowej odsłonie, z udziałem DJ Seth a.k.a Escrow, na pozór zbliżonej do tradycyjnego hip-hopu, a jednak w swoim konceptualizmie przewyższającej dotychczasowy dorobek artysty. Niespiesznej, nasączonej polityczną atmosferą UK AD 2017 narracji towarzyszą tu uproszczone do kości struktury, ciężkie i zdubowane beaty, z mocnymi interwencjami sampli, hałasów, przesterów i innej maści późnokapitalistycznych wtrętów. Nastroje wczesnego poranka po ciężkiej nocy w upadającej metropolii – syreny karetek, krzyk i dźwięk tłuczonego szkła da się tu jednak bardziej wyczuć niż usłyszeć.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Start wydarzenia o godzinie 19:00 w warszawskim klubie Grizzly Gin Bar. Bilety w cenie 30 PLN dostępne są na Biletin oraz Going. Bilety w cenie 40 PLN dostępne będą w Grizzly Gin Bar na godzinę przed rozpoczęciem. Więcej informacji znajdziecie na stronie oficjalnego wydarzenia.

Na koniec obiecany konkurs: mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki. Co musicie zrobić? W sekcji komentarzy na stronie (na dole artykuły – pamiętajcie, żeby być zalogowanymi do FB), napiszcie który kawałek Piernikowskiego lub Babyfather jest Waszym ulubionym i dlaczego! Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone! Rozwiązanie konkursu: dzisiaj (05.10.2017), o godzinie 22:00.

plakat promujący koncert piernikowski i babyfather

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News