[KONKURS] Nowe złamane serca i obietnice Filtrini: wygraj bilet na koncert!

Już pojutrze, w sobotę 21 kwietnia w Kinie Luba odbędzie się koncert premierowy nowej kompilacji Filrtini – Heartbreaks & Promises. Mamy do rozdania aż 10 podwójnych wejściówek!

Heartbreaks & Promises to kompilacja, która promuje najświeższe nurty w rodzimej muzyce miejskiej. Odpowiedzialni za nią – duet Flirtini (Jedynak i Ment XXL) – związani są z polską sceną muzyczną od ponad dekady. Artyści do swojego projektu zapraszają już po raz drugi najlepszych (wybór subiektywny) polskich wokalistów oraz producentów muzyki elektronicznej nowej fali. W efekcie otrzymamy album złożony jest z kilkunastu numerów – luźno nawiązujących do tematyki złamanych serc i obietnic.

Aktualny, 4 wolumin Heartbreaks & Promises, w który zaangażowanych jest ponad 30 artystów, swoją premierę będzie miał w kwietniu 2018 roku nakładem Flirtini Records (Asfalt Records). Partnerem kompilacji została marka Ballantine’s w ramach globalnej aktywacji True Music.

Projekt został zrealizowany przy współpracy z marką Ballantine’s w ramach globalnej aktywacji True Music, której celem jest zapewnienie wsparcia i rozgłosu artystom, którzy – zgodnie z dewizą marki Ballantine’s – są autentyczni i nie boją się realizować swoich marzeń.
W trakcie koncertu 21 kwietnia razem z Flirtini w Warszawskim kinie Luna zagrają goście specjalni! Czyli Gverilla, Holak, Michał Sobierajski, Mrozu, Lena Osińska, Otsochodzi, Ras, Spisek Jednego, ENZU i Kusha!

Bilety są już w sprzedaży na stronie https://going.pl/flirtini-luna. A my, mamy do rozdania 10 podwójnych wejściówek! Wszystko, co musicie zrobić, to przesłać maila na halo@hiro.pl wpisując w temat FILTRINI, a treści Wasze IMIĘ I NAZWISKO. Liczy się kolejność nadesłanych zgłoszeń! Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do 12:00 jutro (piątek).

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Recent Posts

Jacquemus powraca na jesień 2022

Przez ostatnie lata, Jacquemus stał się synonimem niepowtarzalnej, francuskiej mody. Od momentu, gdy osadził modelki…

10 godzin ago

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

2 dni ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

2 dni ago

Czapka z daszkiem – rodzaje i przykłady stylizacji

Pozornie każda czapka z daszkiem jest taka sama, jednak nie do końca jest to prawdą.…

3 dni ago

Gua Sha – kamień do masażu twarzy. Jak go używać?

Masaż - znamy jego dobroczynny wpływ na ciało: nie tylko niweluje napięcia mięśni, ale także…

3 dni ago

Stranger Things 4 Vol. 1 – mroczny powrót serialu [recenzja]

Po niemal trzech latach wyczekiwania i snucia teorii serial „Stranger Things” powrócił z pierwszą częścią…

3 dni ago