[KONKURS] Nowe złamane serca i obietnice Filtrini: wygraj bilet na koncert!

Plakat Flirtini

Już pojutrze, w sobotę 21 kwietnia w Kinie Luba odbędzie się koncert premierowy nowej kompilacji Filrtini – Heartbreaks & Promises. Mamy do rozdania aż 10 podwójnych wejściówek!

Heartbreaks & Promises to kompilacja, która promuje najświeższe nurty w rodzimej muzyce miejskiej. Odpowiedzialni za nią – duet Flirtini (Jedynak i Ment XXL) – związani są z polską sceną muzyczną od ponad dekady. Artyści do swojego projektu zapraszają już po raz drugi najlepszych (wybór subiektywny) polskich wokalistów oraz producentów muzyki elektronicznej nowej fali. W efekcie otrzymamy album złożony jest z kilkunastu numerów – luźno nawiązujących do tematyki złamanych serc i obietnic.

Aktualny, 4 wolumin Heartbreaks & Promises, w który zaangażowanych jest ponad 30 artystów, swoją premierę będzie miał w kwietniu 2018 roku nakładem Flirtini Records (Asfalt Records). Partnerem kompilacji została marka Ballantine’s w ramach globalnej aktywacji True Music.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Projekt został zrealizowany przy współpracy z marką Ballantine’s w ramach globalnej aktywacji True Music, której celem jest zapewnienie wsparcia i rozgłosu artystom, którzy – zgodnie z dewizą marki Ballantine’s – są autentyczni i nie boją się realizować swoich marzeń.
W trakcie koncertu 21 kwietnia razem z Flirtini w Warszawskim kinie Luna zagrają goście specjalni! Czyli Gverilla, Holak, Michał Sobierajski, Mrozu, Lena Osińska, Otsochodzi, Ras, Spisek Jednego, ENZU i Kusha!

Bilety są już w sprzedaży na stronie https://going.pl/flirtini-luna. A my, mamy do rozdania 10 podwójnych wejściówek! Wszystko, co musicie zrobić, to przesłać maila na halo@hiro.pl wpisując w temat FILTRINI, a treści Wasze IMIĘ I NAZWISKO. Liczy się kolejność nadesłanych zgłoszeń! Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do 12:00 jutro (piątek).

Plakat Flirtini

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News