Koniec zdrętwiałej ręki. Powstała poduszka do przytulania „na łyżeczkę”

poduszka do przytulania „na łyżeczkę”

Przytulanie i usypianie w pozycji na łyżeczkę jest jednym z najlepszych uczuć na świecie. Jeśli jesteś mniejszą łyżeczką, czujesz się przytulnie i bezpiecznie. Jest jednak druga strona medalu, którą każdy z nas pewnie doświadczył. Brak czucia w ręku. Jest na to sposób! Powstała poduszka do przytulania „na łyżeczkę”.

Poduszka do przytulania „na łyżeczkę”

Do pewnego momentu wszystko jest cudownie jak w raju! Do momentu, gdy Twoja druga połówka nie zaśnie, a ty niekoniecznie. Ręka zaczyna drętwieć, a ty nie masz jak się wyswobodzić z tego uroczego uścisku. Zaczynasz spisywać w głowie testament, bo sytuacja wydaje się być bez wyjścia. Jeśli wyjmiesz rękę i ją/jego obudzisz — będzie po tobie. Ale jak to, nie kochasz mnie, nie chcesz się przytulać? A jeśli ręki nie wyjmiesz, za kilka minut prawdopodobnie odetniesz całkowicie dopływ krwi.

Amerykańska firma Coodle postanowiła rozwiązać ten odwieczny problem, tworząc poduszkę, która jest spełnieniem marzeń dla waszej ręki. Poduszka wykonana z gąbki i elementów podtrzymujących jej kształt jest wygięta w łuk, tak żeby do środka spokojnie włożyć rękę, dzięki czemu nie zostanie ona przygnieciona ciężarem ciała waszego partnera.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

poduszka do przytulania „na łyżeczkę” poduszka wygięta w łuk

Chociaż cena może wydawać się nazbyt wygórowana — jedna poduszka kosztuje 65 dolarów, to z pewnością będzie to inwestycja, która rozwiąże kilka związkowych problemów. Poza tym, pomysłodawcami poduszki jest także para — Bob i Shirley, którzy próbowali rozwiązać problem wspólnego oglądania telewizji i jednoczesnego przytulania.

Kupilibyście ten wynalazek? A może macie inne sposoby na uchronienie ręki przed drętwieniem?

Para leżąca na trawie

Zobacz też: Jemu za ciepło, jej za zimno? Powstała kołdra, która rozwiązuje odwieczny problem par

Jemu za ciepło, jej za zimno? Powstała kołdra, która rozwiązuje odwieczny problem par

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News