Czy to koniec problemów z „zapomniałem swojego hasła”?

Mężczyzna rzucający czymś

Fakt, że internet nie jest już bezpiecznym miejscem, wiadomo nie od dziś. Włamanie się przez kogoś na nasze konta społecznościowe w dzisiejszych czasach jest odarciem z prywatności i jednym słowem: koszmarem.

A co, jeśli powiem Ci, że istnieje urządzenie, które wygeneruje dla Ciebie hasła, a następnie automatycznie zaloguje się na Twoje konta bez wciskania przycisku? Everykey to niewielkie urządzenie zapewniające bardzo złożone zabezpieczenia haseł dla kont danej witryny. W rzeczywistości nawet wojsko używa tej samej technologii do ochrony swoich ściśle tajnych dokumentów!

Czytaj również: Czy smart epoka daje przyzwolenie na bycie głupim?

Nowe, małe urządzenie błyskawicznie tworzy i zabezpiecza złożone hasła do kont internetowych z wykorzystaniem zabezpieczeń klasy militarnej! Trudno wymyślić dobre hasła, a potem je zapamiętać. Zwłaszcza jeśli chcesz mieć unikatowe hasło do każdej strony, na której się logujesz.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


To nie jest nawet zabawne, jak często klikam, zapomniałam hasła czy, przycisk, aby utworzyć nowe. Używanie tego samego zabezpieczenia do wszystkich witryn nie jest również dobrą opcją. To zbyt ryzykowne. Czy wiesz, że 1 na 4 osoby doświadczyło kradzieży tożsamości w zeszłym roku? Kto wie? Może Ty będziesz następny?

Tekst: Dominika Kowalewska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News