Categories: wydarzenia

Konferencja Audioriver 2015

Nie możecie się już doczekać Audioriver? Wprawdzie do lata jeszcze trochę czasu, ale wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja konferencji festiwalu. Sprawdźcie, dlaczego musicie na niej być.

Dokładnie 7 marca na Uczelni Łazarskiego odbędzie się konferencja muzyczna płockiego festiwalu. Organizatorzy już wcześniej zaprezentowali nowe logo i wizerunek Audioriver, ale to tylko wisienka na torcie atrakcji. Również w tym roku zapraszają na szereg debat, w trakcie których poruszone zostaną kwestie, związane m.in. z finansowaniem muzyki czy zmianami w social mediach. Na postawione w tytule spotkania pytanie „Czego sponsorzy oczekują od muzyki?” postarają się odpowiedzieć reprezentanci dużych marek, działających na styku biznesu, komunikacji i sztuki.

Niemniej interesująco zapowiada się dyskusja zatytułowana „Świat po Facebooku”, w której udział wezmą Monika Czaplicka – autorka popularnego fanpage’a „Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy” i książki „Zarządzanie kryzysem w social mediach” – oraz Aleksander Szulc z agencji Dozo Media, założyciel Polskiego Stowarzyszenia Blogerów i Vlogerów. Paneliści zastanowią się nad nowoczesnymi sposobami komunikacji.

Pomiędzy spotkaniami będzie miało miejsce wydarzenie absolutnie wyjątkowe – gala wręczenia nagród MONOLUDY 2014, które stanowią najlepsze odzwierciedlenie tego, co jest rzeczywiście warte uwagi na polskiej scenie klubowej.

Po panelach wydarzenie opuści Uczelnię Łazarskiego, by przenieść się do Pin-Up Studio na Nowogrodzkiej 84/86, gdzie o 20:00 odbędzie się druga edycja warsztatu dla producentów „Co jest nie tak z moją produkcją?”. Z kolei około 22:00 organizatorzy zapraszają na After Party, którego gwiazdami będą Function i szwajcarski duet Adriatique.

Koszt udziału w spotkaniach na Uczelni Łazarskiego to jedynie 10 zł. Mówią na mieście, że z kupnem zwlekać nie warto, bo wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki. Jeśli chcielibyście pojawić się także na After Party, pamiętajcie, że  do 6 marca cena biletu wynosi 25 zł. Spóźnialscy kupujący w dniu wydarzenia będą musieli zapłacić 35zł. Wszystkie wejściówki dostępne są w salonach Empik w całej Polsce oraz na http://audioriver.ebilet.pl.

Nie możecie tego przegapić!

 

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Win:Win – szósta odsłona wernisażu psich portretów Michała Torzeckiego

Michał Torzecki i Daftcode ponownie zapraszają na otwarcie akcji charytatywnej pod hasłem „Sztuka pomagania zwierzakom”.…

1 dzień ago

Felieton Hiro. Bezpieczeństwo über alles

Kiedy uświadomiłem sobie, że prawo jazdy posiadam już od osiemnastu lat, poczułem się bardzo staro. Nic tylko odłożyć…

2 dni ago

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

3 dni ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

3 dni ago

STARIUM.CX™ – kolekcja [THE CXDE*]

STARIUM.CX™ to wisienka na torcie polskiego streetwearu. Marka właśnie zaprezentowała nową kolekcję kapsułową zatytułowaną –…

4 dni ago

Sztuka obserwacji oczami Oleksandry

Ukraińska fotografka Oleksandra zatrzymuje modelki i modeli w swoich kadrach rodem z dwutysięcznego roku. Zdjęcia,…

4 dni ago