Koncert zespołu Moderat w Katowicach

Gwiazdy festiwalu Tauron Nowa Muzyka, współpracownicy Radiohead, wybitne postaci elektronicznej sceny czyli MODERAT zaprezentują swoje niesamowite multimedialne show na koncercie w Katowicach!

Moderat_Berlin_2013_by_Olaf_Heine_1-600x400

Show w katowickiej Galerii Szyb Wilson odbędzie się w ramach cyklu “Before Tauron Nowa Muzyka”. 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dla licznych polskich fanów zespołu, wiosenne koncerty to okazja, aby wreszcie na żywo posłuchać materiału ze znakomitego krążka “II”, który powszechnie uznawany jest za jeden z najlepszych albumów 2013 roku. Dodatkowe polskie daty, to efekt niezwykłej popularności Moderata nad Wisłą. Przypomnijmy, że w lutym berlińczycy zagrają też w stołecznym klubie Basen. Wcześniej zespół odwiedził też nasz kraj przy okazji wspólnego koncertu z Radiohead w Poznaniu, a także jako gwiazda festiwalu Audioriver i ostatniej edycji katowickiej imprezy Tauron Nowa Muzyka 2013.

Płyty Moderata zachwycają stylistycznym bogactwem, wycyzelowanym brzmieniem, precyzyjnymi rytmami i – przede wszystkim – doskonałymi piosenkami. Sascha Ring aka Apparat potwierdza na “dwójce”, że jest nie tylko doskonałym producentem, ale też świetnym wokalistą. Nie przypadkiem Moderat to ulubieńcy Thoma Yorke’a i Radiohead – to po prostu pokrewne dusze, muzycy, którzy najciekawsze współczesne inspiracje kodują w otwartych głowach i filtrują przez własną unikalną wrażliwość. “II” to epickie, emocjonalne, liryczne hity, przy których można zatańczyć, słowem: klasyk XXI wieku.

Nie wiesz jak łatwo i szybko dojechać na koncert? Wybierz http://blbl.cr/Moderat_w_Katowicach

 

500x150

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News