Koncert zespołu Moderat w Katowicach

Gwiazdy festiwalu Tauron Nowa Muzyka, współpracownicy Radiohead, wybitne postaci elektronicznej sceny czyli MODERAT zaprezentują swoje niesamowite multimedialne show na koncercie w Katowicach!

Moderat_Berlin_2013_by_Olaf_Heine_1-600x400

Show w katowickiej Galerii Szyb Wilson odbędzie się w ramach cyklu „Before Tauron Nowa Muzyka”. 

Dla licznych polskich fanów zespołu, wiosenne koncerty to okazja, aby wreszcie na żywo posłuchać materiału ze znakomitego krążka „II”, który powszechnie uznawany jest za jeden z najlepszych albumów 2013 roku. Dodatkowe polskie daty, to efekt niezwykłej popularności Moderata nad Wisłą. Przypomnijmy, że w lutym berlińczycy zagrają też w stołecznym klubie Basen. Wcześniej zespół odwiedził też nasz kraj przy okazji wspólnego koncertu z Radiohead w Poznaniu, a także jako gwiazda festiwalu Audioriver i ostatniej edycji katowickiej imprezy Tauron Nowa Muzyka 2013.

Płyty Moderata zachwycają stylistycznym bogactwem, wycyzelowanym brzmieniem, precyzyjnymi rytmami i – przede wszystkim – doskonałymi piosenkami. Sascha Ring aka Apparat potwierdza na „dwójce”, że jest nie tylko doskonałym producentem, ale też świetnym wokalistą. Nie przypadkiem Moderat to ulubieńcy Thoma Yorke’a i Radiohead – to po prostu pokrewne dusze, muzycy, którzy najciekawsze współczesne inspiracje kodują w otwartych głowach i filtrują przez własną unikalną wrażliwość. „II” to epickie, emocjonalne, liryczne hity, przy których można zatańczyć, słowem: klasyk XXI wieku.

Nie wiesz jak łatwo i szybko dojechać na koncert? Wybierz http://blbl.cr/Moderat_w_Katowicach

 

500x150

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News