[Koncert odwołany] PRO8L3M zagra w Warszawie!

Widok na zielony las, beton i dwóch chłopaków w oddali

No driving, no sleeping live it up like it’s the weekend, so after school, take a dip in the pool, sippin’ on gin and juice! Niby dopiero mamy poniedziałek, ale już czas zaplanować sobotnie popołudnie!

EDIT: 19.08.2017

Dzisiaj rano pojawiło się oficjalne oświadczenie od Follow The Step, informujące, że zaplanowany na dzisiaj koncert został odwołany.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Screenshot 19 [Koncert odwołany] PRO8L3M zagra w Warszawie!

19 sierpnia skład PRO8L3M-u wystąpi na specjalnie przygotowanym na tę okazję opuszczonym kompleksie basenów RKS Skra. Oskar i Steez zaprezentują przekrojowo materiał z C30C39, Art Brut Mixtape, PRO8L3M LP i najnowszego EP Hack3d By GH05T 2.0. Ponadto, będzie to ostatnia okazja w tym roku, by zobaczyć PRO8L3M na żywo!

A co po koncercie? W ramach Rap History Warsaw The Videos Blockparty Blekot, FALCON1 i Steez83 zagrają selekcję najciekawszych klasycznych oraz współczesnych klipów rapowych. Wszystkie video-sety będą wyświetlane na 15-metrowym ekranie LED.

Start już o godzinie 14:00. Teren jest co prawda duży, ale wiadomo – może nie pomieścić wszystkich. Żeby mieć pewność wstępu, bilety możecie nabyć tutaj. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News