Koleżeńska sobota? Z Kolegami Dj-ami w Niebie!

Dwóch mężczyzn stojących za DJskimi konsoletami

Weekend, czas by zapomnieć o obowiązkach i zregenerować siły na kolejny tydzień. Wiadomo, że najlepiej spędzać go wśród znajomych: bliskich, dalszych albo… tych, których dopiero poznacie. A gdzie w tę sobotę znajdziemy najbardziej koleżeńskie towarzystwo?

Warszawski klub NIEBO już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia 2017 organizuje imprezę Koledzy Dj-e. Co się kryje pod tą nazwą? Kim są Koledzy Dj-e? W branży siedzą od dziecka. Znają się też od małego. Przeżyli setki próśb o coś do tańczenia i batalii z bramką, która nie chciała wpuścić na Dj-a. Tym razem jednak NIEBO zadba o to, żeby byli na liście i nikt nie prosił o coś szybszego.

W składzie Kolegów Dj-ów usłyszmy: Jedynaka (FLIRTINI), Zeppy Zep (WIADOMO), Kotojelenia i Borucci (Rapperoni/ TacoCorp), a także DJ BTR. Start imprezy o 22:30, a po więcej informacji wpadajcie na oficjalne wydarzenie Koledzy Dj-e na Facebooku — warto, ponieważ do 23:30 osoby, którzy zaznaczą opcję udziału w wydarzeniu, wchodzą na imprezę za darmo! Do zobaczenia przy barze!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Grafika przedstawiająca trzech mężczyzn odwroconych tyłem, w kurtkach

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News