Kolejne single od The Weeknd oraz wysyp gwiazd na nowym albumie!

Chłopak z ciemnymi włosami

Im bliże wypuszczenia najnowszego krążka, tym bardziej The Weeknd podgrzewa atmosferę. Dokładnie tydzień przed premierą Abel prezentuje dwa nowe single – w tym jeden nagrany z Daft Punk oraz tracklistę, która zdradza, kto pojawi się gościnnie na płycie.

Wygląda na to, że współpraca z Daft Punk bardzo przypadła do gustu kanadyjskiemu wokaliście. The Weeknd już przy utworze “Starboy” połączył siły z zespołem, a teraz ponownie zaprosił duet do studia. Tym razem owocem ich współpracy jest kolejny singiel, który znajdzie się na najnowszej płycie Abela Tesfaye.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

“I Feel It Coming” to spokojny kawałek, który uwodzi nas swoim popowym brzmieniem i delikatnym, ale nieco rozmarzonym głosem wokalisty.  Drugi singiel, który został stworzony już bez pomocy Daft Punk to dla nas pozytywne zaskoczenie. Wydaje się, że w utworze “Party Monster”  The Weeknd wraca do korzeni i odchodzi od wcześniej wspomnianego popu na rzecz powrotu do jego pierwszych produkcji osadzonych w klimacie mrocznego r&b.

Kolejna niespodzianka od Abela to tracklista najnowszego albumu. Na krążku „Starboy” znajdzie się 18 utworów, a gościnnie udzielą się same gwiazdy – między innymi Future, Kendrick Lamar oraz Lana Del Rey. Premiera płyty przewidziana jest na 25 listopada, więc dokładnie za tydzień będziemy mogli przekonać się czy rzeczywiście warto było czekać ponad rok od “Beauty Behind the Madness” na kolejne wydawnictwo.

Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News