Kolejne ogłoszenia Audioriver! Bonobo, Gramatik i wielu innych

Audioriver ogłasza kolejne gwiazdy, które pojawią się na płockiej scenie już pod koniec lipca. Będzie można zobaczyć między innymi Bonobo, Gramatika, Black Coffee, Breakage czy Joy Orbison.

Bonobo, który zagra DJ set, jest jednym z muzyków, który godzi zapaleńców elektroniki, wielbicieli popu i fanów muzyki alternatywnej. Bonobo ma na koncie pięć płyt, w listopadzie zeszłego roku zakończył ogromną trasę koncertową i postanawia na chwilę rozstać się z zespołem, by wrócić do didżejowania. Na scenie pojawi się też Gramatik, który łączy w swojej muzyce hip-hop, soul, funk i dubstep, a wszystkie swoje płyty wrzuca do internetu za darmo. Oprócz tego house’owy DJ i producent z RPA, czyli Black Coffee. W Afryce to prawdziwa legenda. Festiwal należał będzie też do takich muzyków, jak Breakage i DJ Marky, którzy grają drum & bass oraz lubiącego podobne, chociaż nieco agresywniejsze klimary, Dieselboya. Nie można pominąć też Adama Beyera, czyli jedną z największych postaci na scenie techno czy świeżego projektu Clockwork i Avatism, czyli CW/A live. Warty polecenia jest też inny duet – Zenker Brothers, którzy wydali w tym roku świetny album „Immersion”. Skład zamykają Joy Orbison – tworzący od garage’u, house’u, przez two-step, dubstep, jungle aż do techno oraz ALSO, czyli przedstawiciel bass music.

Do ogłoszenia zostało jeszcze nieco ponad dziesięć zagranicznych gwiazd. W tym momencie bilet dwudniowy na festiwal kosztuje 190 PLN, a trzydniowy 240.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News