Kolejna odsłona jednej z najbardziej kultowych warszawskich imprez już w ten weekend

Ludzie bawiący się na imprezie

Powiedzmy sobie szczerze: Warszawska Impreza Basenowa w Iskrze to już tradycja, bez której trudno byłoby nam wyobrazić sobie imprezową rzeczywistość.

Już w najbliższą sobotę 27 lipca odbędzie się kolejna edycja tej kultowej imprezy, czyli Pool Party bez żadnych kompleksów. Noc przetańczona pod chmurką w przyjemnej ogrodowej aurze jest bardziej niż wskazana na półmetku lata. Jak zawsze tej wyjątkowej nocy klub będzie urządzony w basenowym stylu. W końcu kto nie lubi dmuchańców?

Iskra chce kultywować tradycję miejsca w jakim się znajduje i cofnąć się o 50 lat do czasów świetności basenów SKRY nazywanych wtedy targowiskiem próżności, na którym całymi dniami Warszawiacy oddawali się zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nie obawiajcie się! Ratownikami muzycznymi tej pięknej nocy będą:

  • Kuvau
  • Bamzoo
  • Oskar
  • DJ BTR

Warszawska Basenówka rozpoczyna się o 22:00. Wejście za darmo do 23:00 dla wszystkich w strojach kąpielowych! Pozostali: 10 PLN.

Śledźcie na bieżąco wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/455339561712178/

542101FC E5B6 4674 BA59 C1E4BBF4C9DD Kolejna odsłona jednej z najbardziej kultowych warszawskich imprez już w ten weekend

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News