Koktajlowy lifehack na święta od Pekki Pellinen’a

Barista i jego drink

Drinki, które przygotowujemy sami w domu, nie zawsze prezentują się spektakularnie. Jak uzyskać efekt zawodowego baristy nie znikając w kuchni na połowę wieczoru? Z podpowiedzią przychodzi Pekka Pellinen – Globalny Miksolog Finlandia Vodka. Świąteczny drink Copa Finlandia® to prosta receptura i niezwyczajne podanie.

Świąteczna Copa Finlandia

  • 40ml Finlandia® Redberry Vodka
  • 120ml lemoniady
  • laska cynamonu, gwiazdka anyżu
  • skórka z pomarańczy do dekoracji

x-mas-copa

Pekka Pellinen podpowiada: „Świąteczny drink Copa Finlandia podaj w pękatym szkle typu „Copa” lub po prostu dużym kieliszku do czerwonego wina”. W większym gronie, sprawdzi się podanie drinka w większym dzbanie – wystarczy zwiększyć proporcje do pojemności szkła. Idealny lifehack na święta!

Globalny Miksolog Finlandia Vodka to człowiek, który o  drinkach wie wszystko. Przy okazji naszego spotkania na temat  świątecznej Copa Finlandia , postanowiliśmy zadać mu  także kilka  dodatkowych pytań. Jakim koktajlem jest Warszawa? Jakim Londyn? A także – czy bycie miksologiem to naprawdę najlepszy zawód świata? Sprawdź, co odpowiedział Pekka.

Zobacz film

Barista kadr z filmu

 

 

GroupLove: Welcome to Your Life — shot on Surround 360

We can all innovate a little faster when we work together, so we open-sourced our Surround 360 Camera design and stitching code. Now that everyone has access to 3D-360 technology, we're able to bring new experiences—like having a front-row seat to your favorite band—to everyone. Check out Surround 360 as GROUPLOVE rocks out with Fender gear.

Opublikowany przez Facebook na 21 październik 2016

Komentarze

Zapisz się do Newslettera