Koktajlowy lifehack na święta od Pekki Pellinen’a

Barista i jego drink

Drinki, które przygotowujemy sami w domu, nie zawsze prezentują się spektakularnie. Jak uzyskać efekt zawodowego baristy nie znikając w kuchni na połowę wieczoru? Z podpowiedzią przychodzi Pekka Pellinen – Globalny Miksolog Finlandia Vodka. Świąteczny drink Copa Finlandia® to prosta receptura i niezwyczajne podanie.

Świąteczna Copa Finlandia

  • 40ml Finlandia® Redberry Vodka
  • 120ml lemoniady
  • laska cynamonu, gwiazdka anyżu
  • skórka z pomarańczy do dekoracji

x-mas-copa

Pekka Pellinen podpowiada: „Świąteczny drink Copa Finlandia podaj w pękatym szkle typu „Copa” lub po prostu dużym kieliszku do czerwonego wina”. W większym gronie, sprawdzi się podanie drinka w większym dzbanie – wystarczy zwiększyć proporcje do pojemności szkła. Idealny lifehack na święta!

Globalny Miksolog Finlandia Vodka to człowiek, który o  drinkach wie wszystko. Przy okazji naszego spotkania na temat  świątecznej Copa Finlandia , postanowiliśmy zadać mu  także kilka  dodatkowych pytań. Jakim koktajlem jest Warszawa? Jakim Londyn? A także – czy bycie miksologiem to naprawdę najlepszy zawód świata? Sprawdź, co odpowiedział Pekka.

Zobacz film

Barista kadr z filmu

 

 

GroupLove: Welcome to Your Life — shot on Surround 360

We can all innovate a little faster when we work together, so we open-sourced our Surround 360 Camera design and stitching code. Now that everyone has access to 3D-360 technology, we're able to bring new experiences—like having a front-row seat to your favorite band—to everyone. Check out Surround 360 as GROUPLOVE rocks out with Fender gear.

Opublikowany przez Facebook na 21 październik 2016

Komentarze
Podaj dalej

Zapisz się do Newslettera