Kobiety wpadły w furię po tym, jak pewien mężczyzna opublikował 12 zasad „pięknej kobiety”

Mężczyzna z długimi włosami na tle morza

Dla wszystkich kobiet, które nie mogą odnaleźć drugiej połówki, samozwańczy trener, pisarz i mówca ma dla Was kilka porad, jak być — mówiąc coachingowo — najlepszą wersję siebie.

Alexander J.A Cortes znany ze swych mizoginistycznych poglądów postanowił dolać oliwy do ognia na swoim Twitterze, publikując 12 zasad, którymi powinna kierować się prawdziwa i piękna kobieta, by została doceniona przez mężczyznę.

Jak być piękną kobietą:

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


– bądź szczupła,
– gotuj,
– miej długie włosy,
– noś makijaż,
– bądź dziewczęca,
– bądź wdzięczna,
– bądź zmysłowa,
– gól się (bez napominania),
– ubieraj się modnie,
– noś róż i inne dziewczyńskie kolory,
– kochaj mężczyzn,
– słuchaj mężczyzn.

Jak już wspomnieliśmy, Cortes jest już znany w sieci ze swych niecodziennych poglądów — innym jego tweetem, który wywołał burzę, był ten, że kobieta z pofarbowanymi włosami są niebezpiecznie i lepiej trzymać się od nich z daleka. Nasz pomysłowy Dobromir jednak na 12 zasadach nie skończył i wielkodusznie zaproponował, żeby kobiety zainteresowane byciem kobietą w najlepszej odsłonie, mogą się zapisać do jego newslettera, a on podeśle im niezbędne triki.

Dodał także przestrogę dla mężczyzn, a może właściwie przyjacielską radę. Jeśli pokażecie te zasady swojej kobiecie, a ona się wkurzy — to znak, że trzeba ją zostawić.

Kobiety oczywiście zareagowały na te wiadomości natychmiastowo. Jedna z nich napisała: Wszystko, czego my chcemy od mężczyzn to, to, by nie byli kontrolującymi, narcystycznymi chujami.

Negatywne komentarze podziałały zupełnie odwrotnie. Mężczyzna dodał kolejny wpis ze swoim selfie, dopisując: Widzę, że wiele z was desperacko szuka mojej uwagi. Trzymajcie moje zdjęcie, by zaspokoić swoje fantazje.

Myślimy, że jakikolwiek dalszy komentarz jest zbędny i pozostaje *facepalm*.

3/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News