Kobieta w dniu 30. urodzin zamiast imprezy urządziła „pogrzeb swojej młodości”

Kobieta ubrana na czarno, dookoła czarne balony

Urodziny powinny być idealną okazją do radosnego świętowania kolejnego roku życia na tej planecie. Powinny, ale pewna Rosjanka wpadła na inny pomysł.

Mila Blatova pochodząca z Rosji postanowiła świętować swoje 30-ste urodziny w nieco niekonwencjonalny sposób. Zamiast świętować wejście w nowy etap życia z trójką z przodu, kobieta postanowiła urządzić stypę dla swojej młodości.

Pomysł wpadł mi do głowy, gdy uzmysłowiłam sobie, że nieubłaganie zbliżam się do opuszczenia mojej młodości i jak bardzo tego nie chciałam. Nie chciałam stać się po prostu stara. Jednak czy tego chciałam, czy nie – ten dzień zbliżał się wielkimi krokami. Stwierdziłam, że stworzenie takiej, a nie innej imprezy będzie zabawną formą zaakceptowania tego, co nieuchronne. Chciałam stać się drama queen swoich własnych urodzin.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Mila co prawda pogrzebała swoją młodość, ale nie ma zamiaru zwalniać tempa życia. Jak sama powiedziała w trakcie pogrzebu swojej młodości, ma nadzieję, że w swoich latach 30-stych przeżyje jeszcze więcej przygód, podróży i jest gotowa na wszystko, co przyniosą jej kolejne lata życia!

woman funeral for youth 30th birthday party mila blatova23 Kobieta w dniu 30. urodzin zamiast imprezy urządziła „pogrzeb swojej młodości” woman funeral for youth 30th birthday party mila blatova2 5ab36a41506c7 700 Kobieta w dniu 30. urodzin zamiast imprezy urządziła „pogrzeb swojej młodości” woman funeral for youth 30th birthday party mila blatova3 5ab36a4403aaa 700 Kobieta w dniu 30. urodzin zamiast imprezy urządziła „pogrzeb swojej młodości”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News