Kobieta szuka projektanta, który zrobi torebkę z jej własnej skóry

Torebka z cienkiego materiału

Joan pochodząca z Anglii, umieściła w sieci najdziwniejsze ogłoszenie, jakie możecie sobie wyobrazić. Projekt nazwała prosto — torebka z mojej nogi.

Noga 55-latki w wyniku długotrwałej choroby została amputowana, a kobieta pragnie w dość nietypowy sposób pożegnać się ze swoją częścią ciała.

Swoje ogłoszenie umieściła na Sweport — stronie, która zbiera oferty pracy dla projektantów mody. Na wykonanie torebki kobieta chce przeznaczyć 3,9 tysiąca dolarów.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czytałam, jakie rzeczy dzieją się z ludzkimi częściami ciała po amputacji. Trafiają po prostu do śmietnika, a nie chcę, żeby taka sytuacja spotkała moją nogę. Czy znajdzie się ktoś, kto podejmie się wyzwania i stworzy z mojej nogi torebkę?

Być może od razu zapytacie: ale co na to lekarze? Jak się okazuje, lekarze zaakceptowali pomysł kobiety, gdy ta powiedziała, że chciałaby zatrzymać swoją amputowaną nogę.

Torebka w zamyśle ma być średniego rozmiaru, a jej środkowy pas, ma zostać wykonany ze skóry kobiety. Reszta z innego materiału. Kobieta twierdzi, że to właściwie to samo, co normalna skórzana torebka, więc ma nadzieję, że znajdzie się śmiałek, który podejmie się tego wyzwania.

Projekt torebki narysowany na kartce

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News