Kobieta przy pomocy Photoshopa pokazuje, jak zmieniały się kanony kobiecego piękna

Jedna kobieta o różnych sylwetkach

Mówi się, że piękno jest w oczach patrzącego. Czy aby na pewno? Martyna Wojciechowska w jednym z wywiadów powiedziała, że jeśli chce się mieć idealne ciało, to trzeba po prostu wyjechać do innego kraju, bo przecież standardy piękna w zależności od miejsca na globusie, znacznie się różnią.

Blogerka fitness, Cassey Ho, postanowiła spojrzeć na standardy kobiecego piękna na przestrzeni lat, bawiąc się Photoshopem. Dziewczyna zauważyła, że idealny kształt ciała – według społeczeństwa przynajmniej, zmienia się coraz szybciej. Podobnie jak podstępna natura tak zwanej szybkiej mody, gdzie trendy przychodzą i odchodzą w mgnieniu oka.

A wszystkie te zmiany prowadzą tylko i wyłącznie do tego, że kobiety czują się zdezorientowane, wyczerpane i nigdy niespełniające wymagań, jakie stawia przed nimi społeczeństwo. Zobaczcie efekt pracy Cassey i to, jak w ostatnich latach zmieniały się kanony kobiecego piękna.

Zobacz także: Norweski artysta 60-sekundowym klipem zrywa z kultem młodości

photoshopped perfect body history cassey ho 7 5bfe4d985af8a 700 Kobieta przy pomocy Photoshopa pokazuje, jak zmieniały się kanony kobiecego piękna photoshopped perfect body history cassey ho 8 5bfe4d9a247c6 700 Kobieta przy pomocy Photoshopa pokazuje, jak zmieniały się kanony kobiecego piękna photoshopped perfect body history cassey ho 9 5bfe4d9c7732d 700 Kobieta przy pomocy Photoshopa pokazuje, jak zmieniały się kanony kobiecego piękna photoshopped perfect body history cassey ho 10 5bfe4d9e57dc6 700 Kobieta przy pomocy Photoshopa pokazuje, jak zmieniały się kanony kobiecego piękna photoshopped perfect body history cassey ho 11 5bfe4da049739 700 Kobieta przy pomocy Photoshopa pokazuje, jak zmieniały się kanony kobiecego piękna photoshopped perfect body history cassey ho 12 5bfe4da2632ac 700 Kobieta przy pomocy Photoshopa pokazuje, jak zmieniały się kanony kobiecego piękna

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News