Categories: miastoorientuj się

Kobieta prowadziła mężczyznę na łańcuchu przez stację Waterloo

Kilka dni temu na jednej z najbardziej zatłoczonych stacji w Londynie, miało miejsce nietypowe wydarzenie. Domina postanowiła wyprowadzić na spacer swojego sługę.

Mężczyzna, który nie został zidentyfikowany, był ubrany na czarno i poruszał się na klęczkach, przywiązany do łańcucha, którego drugi koniec znajdował się w ręku kobiety. W dłoni trzymał tabliczkę z napisem: On Probation for Miss Foxx.

Wideo szybko obiegło internet, a jak zobaczycie, zszokowani byli nawet policjanci na stacji, którzy nie bardzo wiedzieli, co powinni w takiej sytuacji zrobić. Panna Fox miała na sobie skórzaną spódnicę i wysokie buty na obcasie, co nie jest niczym dziwnym, gdy utożsamiasz się z rolą dominy.

W pewnym momencie wideo widać, że kobieta zaczyna rozmawiać z funkcjonariuszami policji, ale nie wiemy, o czym była rozmowa. Co można powiedzieć komuś, kto ciągnie drugą osobę na łańcuchu. Czy to zgodne z prawem? Czy mu wygodnie? Jest tyle opcji…

Brytyjska policja kilka dni później wydała oświadczenie, że nikt nie popełnił prawdziwego przestępstwa w tej sytuacji, więc nie było aresztowań ani pouczeń. Oficerowie chwilę porozmawiali z kobietą, a ona wkrótce opuściła stację.

Co możemy powiedzieć. Jeśli to tylko sprawa fetyszu, to faktycznie — obie strony były zadowolone z sytuacji, w której się znajdowały, chociaż sami nie wiemy, jak zareagowalibyśmy na podobny widok w Warszawie.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Kreatywność – jak ją w sobie obudzić?

Czy zastanawialiście się kiedyś skąd biorą się dobre pomysły? Jak pisarze, malarze, naukowcy, muzycy tworzą…

2 dni ago

Kasia Babis wyśmiewa chorych psychicznie? Internet zawrzał

Kasia Babis jest osobą znaną przede wszystkim po lewej stronie politycznej barykady. Ale choć na…

3 dni ago

DOPPELGÄNGER. SOBOWTÓR nowy film Jana Holoubka

"Doppelgänger. Sobowtór", to najnowszy film Jana Holoubka. Jeszcze nie możemy się otrząsnąć po niesamowitym serialu…

3 dni ago

Czy Dawid Podsiadło, Michał Szpak i Nergal sprawią, że kościoły opustoszeją?

Dawid Podsiadło wypowiedział się ostatnio na temat planowanego dokonania aktu apostazji, co po raz kolejny…

4 dni ago

Co warto wiedzieć o stołach loftowych?

Loftowe wnętrza to otwarte przestrzenie, stalowe elementy konstrukcyjne, neutralne kolory i minimalizm. Idealnie będą się…

5 dni ago

Kim jest nowy Wiedźmin? 5 najlepszych ról Liama Hemswortha

Wiadomość o zmianie tytułowego Wiedźmina w serialu Netflixa zszokowała miłośników sagi będącej adaptacją bestselerowej serii…

1 tydzień ago