KOBIETA O STU TWARZACH, SZATAN O ANIELSKIM GŁOSIE

Maja Koman to urodzona w Poznaniu, 25 letnia kompozytorka i wokalistka. Jest przykładem na to, iż warto poszukiwać siebie w różnych artystycznych dziedzinach. Maja próbowała swoich sił w tańcu, fotografii, malarstwie a nawet w charakteryzacji, którą przez chwilę studiowała.  Zdobyte doświadczenie wykorzystuje teraz przy realizacji swoich pomysłów. Swobodnie miesza różnorodne dziedziny i umiejętności.

 

Komponuje, pisze teksty, gra na pianinie, ukulele, śpiewa. Muzykę doprawia oryginalnymi klipami, intrygującymi zdjęciami i ciekawymi strojami, czasem własnego autorstwa. Podczas każdego koncertu wygląda inaczej, zaskakująco i oryginalnie. Zaraża swoją energią, tworzy z pasją, pomysłem i konsekwencją. Jej muzyka to połączenie akustycznych melancholijnych brzmień z elektroniką. Jej teksty, jak sama twierdzi, stanowią coś pomiędzy opowieścią a spowiedzią. Usłyszycie dużo ironii, czasem żalu. Wszystko opowiedziane w oryginalny, niedosłowny sposób.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

Wynikiem współpracy z Warner Music jest jej debiutancka płyta „Pourqoui pas”, czyli „dlaczego nie”.

Mamy dla Was pięć egzemplarzy „Pourqoui pas”!

Polub ten artykuł („Lubię to!” po lewej stronie) i skomentuj konkursowy post na naszym fanpage’u hasłem „Chcę płytę!”. Zwycięzców wylosujemy w najbliższy wtorek (1.07.).

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News