Klub NIEBO pod znakiem filmów krótkometrażowych ?

Ludzie siedzący na białych krzesłach naprzeciwko ekranu kinowego

Warszawski klub NIEBO na chwilę odchodzi od imprezowego klimatu i szykuje coś wyjątkowego dla fanów kinematografii. Short Waves Festival 2017 wyrusza w trasę objazdową i zagości właśnie w Niebie na jedynym pokazie w Warszawie!

Patrzeć szeroko i przekraczać granice – to motto warszawskiego klubu NIEBO, ale tym razem spojrzymy na własne podwórko. Rośnie pokolenie reżyserek i reżyserów, których filmy warto pokazać i docenić, bo ich tematyka jest różnorodna, a forma często oryginalna
i nieszablonowa.

Kino artystyczne przeplata się z gatunkowym, a obok ważnych tematów społecznych pojawia się miejsce na komizm i eksperyment. Filmy w Konkursie Short Waves Festival 2017 dzieli wiele, ale bez wątpienia łączą je trzy cechy: są krótkie, dobre i polskie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W programie: Debiut reż. Katarzyna Kijek, Przemysław Adamski; Więzi reż. Zofia Kowalewska, Cipka reż. Renata Gąsiorowska, Nauka reż. Emi Buchwald, Trzy rozmowy o życiu reż. Julia Staniszewska, Zagraj ze mną reż. Milena Dutkowska.

Warto dodać, że publiczność zgromadzona na pokazach w całej Polsce zagłosuje na wybrany tytuł, a reżyser filmu z największą liczbą głosów otrzyma Nagrodę Publiczności. Short Waves Festival odbędzie się już w poniedziałek, 25 maja 2017 w klubie NIEBO o godzinie 20:30. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie wydarzenia.

Baner zapowiadający Short Waves Festiwal

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News