Klockworks Showcase @1500m2

Klockworks, jedna z najgorętszych wytwórni ostatnich lat, dowodzona przez Bena Klocka zaskakuje zarówno brzmieniem, jak i doborem artystów i znana jest każdemu, kto choć raz zetknął się z muzyką elektroniczną!

Dodatkową atrakcją będą instalacje video przygotowane przez Heleen Blanken – holenderską VJ’kę, której niepokojące, lecz atrakcyjne mroczne wizje niesamowicie rozświetlą 1500m2!

Ben Klock jest rezydentem legendarnego klubu Berghain i jedną z największych gwiazd wytwórni Ostgut Ton. W ciągu ostatnich kilku lat stał się jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci w branży. Mistrz mocnych i hipnotycznych brzmień. Jego wielogodzinne sety słyną z niesamowitego zaangażowania i napięcia.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

DVS1 jest z kolei symbolem amerykańskiego techno i przykładem jednej z niezwykłych karier ostatnich lat. Muzyką zajmuje się już od lat 90. Jest też uznanym kolekcjonerem czarnych krążków, których ma ponad 10 tysięcy. W swoich setach dzieli się zasobami i znaleziskami, prezentując słuchaczom niezwykłą wizję i zabierając ich w dynamiczną podróż po najgłębszych zakamarkach techno.

Line up:

BEN KLOCK (Ostgut Ton, Klockworks, Berghain Resident / DE)

DVS1 (Hush, Mistress, Klockworks / US)

bshosa (1500m2)

Visuals by HELEEN BLANKEN

start o godz. 22!

Klockworks 03102014 1500m2 plakat (1)

 

 

 

 

Przedsprzedaż biletów: Biletomat.pl Ticketpro.pl Empik

https://www.biletomat.pl/imprezy/klockworks-showcase-ben-klock-dvs1-1108/

więcej informacji: https://www.facebook.com/events/675013179257060

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News