Klinika weterynaryjna poszukuje „kociego przytulacza”

Mężczyzna trzymający na rękach bardzo dużo małych kotków

Jesteście kocimi psychofanami? Moglibyście spędzić cały dzień na głaskaniu tych uroczych stworzeń? To wspaniale. To teraz pozostaje tylko wysłać CV i przeprowadzić się do Dublina!

Klinika weterynaryjna w Dublinie (Irlandia), umieściła ogłoszenie, że poszukuje Kociego Przytulacza do swojego zespołu. Tym sposobem otwiera się przed Wami możliwość spędzania całego dnia z kotami i otrzymywania za to pensji. Brzmi purr-fekcyjnie!

Czytaj również: Cat-opoly, czyli Monopoly dla koci psychofanów

Klinika Just Cats Veterinary Clinic and Cattery jest jedyną kliniką w Dublinie stworzoną tylko i wyłącznie dla kotów (psom wstęp wzbroniony). Jakie wymagania musicie spełnić? Pierwszym i najważniejszym jest posiadanie tak zwanego cattitude, czyli bycia kociarzem/kociarą całym sercem, a dodatkowo delikatnych rąk, które będą mogły przez długie godziny głaskać kocie futerko.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


cutest kitten gifs massage Klinika weterynaryjna poszukuje „kociego przytulacza”

To jednak nie koniec. Idealny Koci Przytulacz powinien posiadać umiejętność rozpoznawania kocich mruczeń (tak, takowe istnieją). Dodatkowymi obowiązkami szczęśliwca, który otrzyma pracę, będzie liczenie kotków nim te pójdą spać oraz dokarmianie tych, które są bezdomne.

Podsumowując: jeśli wolelibyście większość czasu spędzać z kotami niż z ludźmi – to znaleźliście właśnie pracę marzeń!

Tekst: Klarysa Marczak

3/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News