Klimat lat 60-tych: powrót Toli Szlagowskiej z utworem „Atmosphere”

Atmosphere to tytuł pierwszego, oficjalnego singla Toli po 10-letniej przerwie. Autorami piosenki są Tola i Tim Anderson, znany z takich produkcji jak Edward Sharpe & Magnetic Zeros, Lykke Li, Banks, Twenty One Pilots, Solange Knowles.

Utwór zaczęli pisać już 6 lat temu, kiedy spotkali się po raz pierwszy, ale dopiero niedawno udało im się ją dokończyć. Za produkcję muzyczną odpowiada również Tim, a współproducentem jest Aron Forbes.

Do piosenki powstał teledysk, a luźną inspiracją Toli do scenariusza był film Godarda pt: Masculin Feminin. Do współpracy został zaproszony reżyser Tao Ruspoli.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Atmosphere zapowiada nowy album Toli pt: Subtitles, który będzie utrzymany w klimacie indie-pop: syntetyczne brzmienia, żywe instrumenty, jazzowa wrażliwość plus teksty wyrażające odbiór świata / rzeczywistości.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News