„KLAUS” będzie pierwszym animowanym filmem Netfliksa. Dyrektorami artystycznymi są dwaj Polacy

Animacja przedstawiająca gigantycznego bałwana i ludzi dookoła niego

KLAUS to bożonarodzeniowa animowana komedia Sergio Pablosa, współtwórcy Jak ukraść księżyc, z udziałem Joan Cusack, Willa Sasso i Norma Macdonalda. Dyrektorami artystycznymi filmu są Szymon Biernacki i Marcin Jakubowski.

Może uznacie, że jest dopiero październik i to za wcześnie, by wprowadzać świąteczny klimat, jednak, jak wykazały badania, osoby, które już na kilka miesięcy wcześniej czują magię świąt są po prostu szczęśliwsze. Dlatego też nie zwlekając, przedstawiamy Wam pierwszy animowany film Netflix, który pojawi się na platformie już 15 listopada.

O czym będzie KLAUS? Kiedy Jesper (Jason Schwartzman) kończy szkołę dla listonoszy jako najgorszy uczeń, zostaje wysłany do placówki pocztowej na mroźnej wyspie pod Kołem Podbiegunowym, gdzie mało kto zamienia ze sobą choć słowo, nie wspominając nawet o listach.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jesper już chce zrezygnować, gdy w lokalnej nauczycielce Alvie (Rashida Jones) znajduje bratnią duszę i spotyka Klausa (laureat Oscara J.K. Simmons), tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnoręcznie zrobionych zabawek. Ta niezwykła przyjaźń sprawia, że miasteczko Smeerensburg znowu rozbrzmiewa radosnym śmiechem, a sąsiedzi z nowym zapałem wspierają się nawzajem, snują magiczne opowieści i z namaszczeniem wywieszają przy kominkach świąteczne skarpety.

Odpalajcie Netflix już 15 listopada i poczujcie magię świąt!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News