Kierowca Ubera stworzył playlisty dla każdego typu pasażera

Obrazki przedstawiające okładki playlist

Ludzie, którzy nie chcą rozmawiać. Typ, który wygląda na rapera. J*bani hipsterzy. To tylko niektóre z tytułów playlist jednego z kierowców Ubera, który postanowił posegregować swoich pasażerów w konkretne typy i umilić im podróż.

Nie jest tajemnicą, że przejażdżki taksówkami bywają niezręczne – zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażera. Na szczęście z pomocą może przyjść muzyka, która wypełni niezręczną ciszę i uchroni nas od small-talku na który i tak nie mieliśmy ochoty.

Kierowca Ubera TJ Jones postanowił wykorzystać te okoliczności i stworzył 11 spersonalizowanych, dla każdego typu pasażera playlist. Jak się okazało, playlisty okazały się strzałem w dziesiątkę, a ludzie zaczęli go zasypywać wirtualnymi komplementami na jego gustu muzycznego oraz życzeniami, jakie playlisty powinny jeszcze się pojawić na jego profilu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wszystkie playlisty znajdziecie tutaj: https://spoti.fi/2mxf1v6

 Obrazki przedstawiające okładki playlist Ciemnoskóry męzczyzna w żółtej kurtce uber lyft driver spotify playlists tj jones 7 5b504a4086d62 700 Kierowca Ubera stworzył playlisty dla każdego typu pasażera

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News