KICKSTARTER

#1.

Zmarznięte masło-odwieczny problem robienia kanapek. Po pierwsze nie można go rozsmarować, nie robiąc przy tym w kromce dziur i nie rwąc jej na kawałki. Po drugie zawsze ale to zawsze spada z noża przy próbie przeniesienia go na pieczywo.

DM Initiatives postanowiło uratować ludzkość i zniwelować czas przyrządzania sandwichów do minimum. Przedstawili rewolucyjny pomysł- nóż z otworami, dzięki któremu masło nigdy więcej nie zabrudzi Wam rąk. Magicznym sposobem przeniesie się z opakowania wprost na smakowity i chrupiący chleb.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wynalazek ten już doceniło wielu. Inicjatorom udało się zebrać 351.660$. Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem obrazującym ten wynalazek. Być może dołączycie do grona szczęśliwych użytkowników.

http://youtu.be/xjJzL7fEyUw
http://youtu.be/xjJzL7fEyUw
4299e486ffc90d8352c9f822dd08f9e6_large
http://youtu.be/xjJzL7fEyUw

#2.

Od kilku lat dużą popularnością cieszą się kieszonkowe alkomaty. Są przydatne dla tych, którzy nie potrafią rozstać się z autem. Zanim jeszcze staną się obowiązkowym wyposażeniem każdego kierowcy można wybrać najlepszy z szeregu dostępnych na rynku. Edge Tech Labs proponuje model, który jest niezwykle wygodny i praktyczny, dzięki możliwości podłączenia go do każdego telefonu komórkowego wyposażonego w system Android. Nie potrzeba baterii alkaicznych ani gniazdka kontaktowego aby móc z niego skorzystać. Jak na razie urządzenie dofinansowano kwotą 47101 $.

#3.

Termosy poza domem okazują się bardzo przydatne. Niestety są one z reguły dość niestabilne i wywrotne, co powoduje wylewanie się napojów na biurko, klawiaturę komputera oraz ważne zapiski. Rozwiązaniem tego problemu zdaje się być pomysł Jayme Smaldone.

Bowiem Termos ”Mighty Mug” wyposażony został w zasysający powietrze spód, mocno przylegający do powierzchni, na której stoi. Niemożliwym jest jego przewrócenie ale uniesienie go nie stanowi już żadnego problemu. Obejrzyjcie zwiastun zapowiadający ten wynalazek.

3c6fb6f2eec7ca458cd8615da86861b6_large
https://m.youtube.com/watch?v=xZ4_cnpnRzo#
4dc46b5a430945b6c983f47a6067e3e3_large
https://m.youtube.com/watch?v=xZ4_cnpnRzo#

#4.

Miłośnicy przygód i niebezpiecznych wypraw muszą borykać się z koniecznością dźwigania mnóstwa niezbędników. SlideBelts rozwiązał ten problem zamieniając męską wyprawę w komfortową. Pasek stworzony przez tę firmę został wykonany z mocnego materiału, za pomocą którego można przeciągnąć kajak na brzeg lub przenieść sporą ilość drewna na opał. Klamra z kolei spełnia kilka funkcji: jest otwieraczem butelek, nożem a nawet źródłem ognia. Ten nowoczesny pasek ma wbudowany GPS, dzięki któremu użytkownik, w razie kłopotów, może zostać w łatwy sposób zlokalizowany. Filmik przedstawiający wynalazek pokazuje, że dba on również o spokojny sen kobiet prawdziwych podróżników.

http://youtu.be/HLRIKc-GXoQ

Tekst | Nela Sobieszczańska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News