KICKSTARTER

#1. Lakiery, czy naklejki na paznokcie, nie są żadną innowacją, jednak pomysł Espionage Cosmetics wydaje się być interesujący. Wspólnie z artystami stworzyli kolekcję 12-stu kolorowych i zaskakujących projektów zatytułowanych ”Nailed it! But wait…there’s MOAR!’‘. Niektóre utrzymane są w ”kosmicznej” stylistyce, jeszcze inne, wampirzej lub też imitują rybie łuski. Do kolekcji dołączyli także koszulki i różne akcesoria.

Przyjrzyjcie się temu odjechanemu pomysłowi:

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

http://bit.ly/1tMFN1m
http://bit.ly/1tMFN1m
http://bit.ly/1qN2q1Y
http://bit.ly/1qN2q1Y
http://bit.ly/1nNtxqo
http://bit.ly/1nNtxqo

#2. W dobie wzmożonej w ostatnich latach dbałości o środowisko i wszystko co ”eko”, memobottle wpadło na pomysł rozwiązania problemu niepotrzebnych odpadów plastiku. Stworzyli butelkę wielorazowego użytku dostępną w trzech rozmiarach, dzięki temu spokojnie zmieści się do torby. Przy okazji można zaoszczędzić na kupowanych dotychczas napojach.

Zobaczcie jak w łatwy sposób przysłużyć się środowisku:

 

#3.  Shigeichiro Takeuchi postanowił odmienić nowoczesne wnętrze. Stworzył elegancki kosz na śmieci ”Swing Bin”. Wydaje się banalne? Jednak kto z nas ma kosz, którego nie musiałby chować w szafce pod zlewem? Tego ie powstydziłby się największy pedant. Kosz dostępny jest w kolorze białym i czarnym, pasuje więc do każdego pokoju. Jest wygodny w użytkowaniu dzięki pokrywie która otwiera się do środka przy najlżejszym dotyku. Zobaczcie to designerowskie cudo.

design-prullenbak-607x399
https://s3.amazonaws.com

 

db37e5059d61225e8db3f5b18b52ebaa_large
https://s3.amazonaws.com

#4. Wszyscy posiadacze iphonów znają problem wiążący się z podłączaniem końcówki usb do komputera. Wciskamy czasem na siłę kabel psując go po dłuższym czasie użytkowania. Made In Collage stworzyli rewolucyjną ładowarkę ‘‘BelayCords” pasującą w każdej pozycji! Nie trzeba już martwić się którą stroną podłączyć usb. Dodatkowym atrakcyjnym elementem jest kolorowy sznurek, którym obłożony jest kabel. Koniec z odwieczną walką przy ładowaniu komórki.

b0ed84fc3f59c77bf7bb66db90ff9315_large
https://s3.amazonaws.com

#5. MIPOW USA skonstruowali niezwykłe świeczki. ”Playbulb candle” to jednak coś więcej. Lampka działa na baterie alkaliczne. Konstrukcja umożliwia zmianę kolorystyki w rozległej palecie barw poprzez aplikację w komórce. Jest wielofunkcyjna: może służyć jako lampka nocna, kolorowe oświetlenie na imprezę, lampka ogrodowa, czy podstawka pod świeczkę na romantyczny wieczór. Trzeba przyznać, że urządzenie jest atrakcyjne.

https://s3.amazonaws.com

[caption id="attachment_15059" align="aligncenter" width="600"]https://s3.amazonaws.com https://s3.amazonaws.com

 

 

Tekst | Nela Sobieszczańska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News