Kevin sam w domu znowu w kinach

Mamy dla was wiadomość, przez którą poczujecie się naprawdę staro. “Kevin sam w domu” ma już 25 lat! Dacie wiarę? Z tej okazji znów będzie można obejrzeć go w kinach.

Kasowy hit Chrisa Columbusa stał się jedynką w kinach zaraz po premierze w listopadzie 1990 roku. Na szczycie listy utrzymywał się przez ponad 12 tygodni i pozostał w pierwszej dziesiątce aż do wiosny. To niesamowite, że filmowi o małym chłopcu udało się skraść serca milionów widzów na całym świecie. Do tej pory jest to najbardziej kasowa komedia wszech czasów.

309451.1

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czy wyobrażacie sobie święta bez Kevina? Dla niektórych byłaby to ich profanacja! Wszyscy pamiętamy akcje na Facebooku, które walczyły o to, abyśmy mogli obejrzeć po raz kolejny przygody najsłynniejszego chłopca świata. W związku z tym w niektórych amerykańskich kinach będzie można obejrzeć Kevina na dużym ekranie po 25 latach przerwy. Jest to nie lada gratka dla prawdziwych fanów filmu. Czy chcielibyście, aby “Kevin sam w domu” powrócił na polskie ekrany? Wybralibyście się do kina czy raczej obejrzycie go z rodziną na kanapie? Niejedna osoba jest już znużona tym filmem, mimo to trudno byłoby komukolwiek odmówić ponadczasowego uroku. Jeśli i tak macie już dosyć Kevina, to przez całą zimę radzimy nie włączać telewizora. Jednak uważamy, że, bądź co bądź, tak kultowa produkcja zasługuje na prawdziwe świętowanie swoich 25. urodzin.

Home-alone-08

 

Aleksandra Leśnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News