Kesha w dokumencie „Rainbow” opowie o swojej walce z chorobami psychicznymi

Blondynka z twarzą poplamioną krwią patrzy przed siebie

Proces Keshy przeciwko producentowi Dr. Luke, oskarżający o psychiczne, fizyczne i seksualne molestowanie został otwarty w 2013 roku. W 2017 premierę miał jej album Rainbow, a za kilka dni pojawi się dokument o tym samym tytule.

Rainbow, jako film będzie przedstawiał proces powstawania albumu i przeszkód, jakie napotykała artystka. Rainbow – The Film został wyreżyserowany przez samą Keshę, we współpracy z jej bratem Laganem Sebertem i Kevinem Haydenem. Dokument zdradza szczegóły powstawania albumu, przypominając o wartościach, którymi jest nasycony – miłości do siebie, siły oraz wytrwałości.

Praca nad Rainbow była dla mnie wyjątkowym, terapeutycznym procesem. Możliwość przeniesienia tego albumu w kolejny wymiar pozwala mi przeżyć to jeszcze głębiej – mówi Kesha.

Rainbow – The Film łączy prawdziwy materiał dokumentalny z psychodelicznymi miniaturami, by pokazać walkę Keshy z jej wewnętrznymi demonami oraz życiowymi problemami. Film zawiera niepublikowane wcześniej materiały dokumentujące występy Keshy w rockowych klubach i knajpach, pracę nad albumem Rainbow oraz przygotowania do występu podczas Grammy Awards.

Film będzie miał swoją premierę 10 sierpnia na Apple Music.

Rate this post