Kesha w dokumencie „Rainbow” opowie o swojej walce z chorobami psychicznymi

Blondynka z twarzą poplamioną krwią patrzy przed siebie

Proces Keshy przeciwko producentowi Dr. Luke, oskarżający o psychiczne, fizyczne i seksualne molestowanie został otwarty w 2013 roku. W 2017 premierę miał jej album Rainbow, a za kilka dni pojawi się dokument o tym samym tytule.

Rainbow, jako film będzie przedstawiał proces powstawania albumu i przeszkód, jakie napotykała artystka. Rainbow – The Film został wyreżyserowany przez samą Keshę, we współpracy z jej bratem Laganem Sebertem i Kevinem Haydenem. Dokument zdradza szczegóły powstawania albumu, przypominając o wartościach, którymi jest nasycony – miłości do siebie, siły oraz wytrwałości.

Praca nad Rainbow była dla mnie wyjątkowym, terapeutycznym procesem. Możliwość przeniesienia tego albumu w kolejny wymiar pozwala mi przeżyć to jeszcze głębiej – mówi Kesha.

Rainbow – The Film łączy prawdziwy materiał dokumentalny z psychodelicznymi miniaturami, by pokazać walkę Keshy z jej wewnętrznymi demonami oraz życiowymi problemami. Film zawiera niepublikowane wcześniej materiały dokumentujące występy Keshy w rockowych klubach i knajpach, pracę nad albumem Rainbow oraz przygotowania do występu podczas Grammy Awards.

Film będzie miał swoją premierę 10 sierpnia na Apple Music.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News