Kemping: nowy serial HBO od Leny Dunham i Jenni Konner

Kilka osób stojących przy drewnianym domku

Już 15 października w HBO i HBOGO pojawi się nowy serial komediowy, którego producentkami są Lena Dunham oraz Jenni Konner, twórczynie serialu Dziewczyny.

Produkcja opowiada o grupie znajomych, którzy decydują się na weekendowy wypad na łono natury z okazji 45. urodzin jednego z bohaterów. To, co miało być miłym świętowaniem okazuje się jednak prawdziwym testem dla wszystkich uczestników wyjazdu. Pierwowzorem tej produkcji był brytyjski serial Julii Davis o tym samym tytule.

Kathryn (Jennifer Garner), mająca obsesję na punkcie kontroli, z okazji zbliżających się czterdziestych piątych urodzin swojego męża Walta (David Tennant) postanawia zaprosić kilkoro znajomych i najbliższą rodzinę na wspólny wypad na kemping. Z pozoru sielankowy weekend szybko zamienia się jednak w nie lada wyzwanie dla wszystkich uczestników wyprawy. Wyjazd wywołuje wiele emocji i odsłania ukrywane do tej pory napięcia oraz wspomnienia, o których wszyscy woleliby zapomnieć. Na próbę wystawione zostają nie tylko relacje małżeńskie, ale także długoletnie przyjaźnie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

https://youtu.be/qeY2FCdAKlM

Kiedy zobaczyłyśmy przezabawny brytyjski serial Julii Davis pt. Camping, wiedziałyśmy, że jest to strzał w dziesiątkę, projekt marzeń dla scenarzystów i aktorów – wspominają Lena Dunham i Jenni Konner. Udało się nam zgromadzić wspaniałą obsadę. Mamy do opowiedzenia świetną historię i bardzo cieszymy, że dzięki nam już nigdy więcej nie będziecie chcieli pojechać do lasu pod namiot.

W rolach głównych w produkcji występują nagrodzona Złotym Globem Jennifer Garner (serial Agentka o stu twarzach) oraz David Tennant (serial Jessica Jones). Obok nich pojawiają się także: Juliette Lewis (nominowana do Oskara za Przylądek strachu), Arturo Del Puerto (Dzień Niepodległości: Odrodzenie), Ione Skye (Miłosna zagrywka), Janicza Bravo (która wyreżyserowała film Cytryna i serial HBO Rozwód) oraz Brett Gelman (Stranger Things). W roli gościnnej zobaczymy Bridget Everett (Trainwreck).

Premiera serialu Kemping (Camping) odbędzie się w HBO GO oraz HBO 15 października. W HBO GO pierwszy odcinek dostępny będzie od rana, natomiast emisja na antenie HBO zaplanowana została na godz. 21.10. Powtórka w HBO3 o godzinie 22.05.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News