Categories: muzykanowe

Kehlani debiutuje z krążkiem „SweetSexySavage”

Kehlani swoją piosenką „Gangsta”, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu „Legion Samobójców”, w krótkim czasie osiągnęła piorunujący sukces. Teraz wokalistka prezentuje nam swój debiutancki album, udowadniając, że nie jest tylko gwiazdą jednej piosenki.

Kehlani, a tak naprawdę Kehlani Parrish wcale nie marzyła od najmłodszych lat o zostaniu wokalistką. Chciała być baletnicą i zapowiadała się naprawdę dobrze. Niestety, jej plany o byciu primabaleriną zostały przekreślone przez kontuzję kolana. Wtedy zaczęła śpiewać.

Na samym początku muzycznej przygody, była członkinią zespołu Poplyfe, który dotarł do finału America’s Got Talent. Zespół co prawda nie wygrał, ale Kehlani miała okazję zaśpiewać z jednym ze swoich idoli, Stevie Wonderem oraz zdobyć sojusznika w postaci Nicka Cannona. Dzięki temu przez dziewczyną otworzyły się drzwi do kariery.

Do tej pory wydała dwa mixtape’y – Cloud 19 i You Should Be Here. Za ten ostatni zdobyła nominację do Grammy w kategorii Best Urban Contemporary Album. Przełom w karierze nastąpił, gdy podpisała umowę z wytwórnią Atlantic Records i nagrała piosenkę „Gangsta”.

Po olbrzymim sukcesie jaki odniosła jej piosenka ze ścieżki dźwiękowej Legionu Samobójców, Kehlani rozpoczęła prace nad swoim debiutanckim albumem, który właśnie dzisiaj ma swoją premierę. Płyta SweetSexySavage, połączenie nowoczesnego R&B i popu, dla wokalistki jest jej ostatecznym rozprawieniem się z przeszłością i wszystkimi mrocznymi momentami, których jak na 21-latkę miała całkiem sporo.

Tytuł krążka wynika z pewnej refleksji wokalistki: Zdałam sobie sprawę, kim są kobiety. Możemy ranić, możemy też być krzywdzone. Możemy być łagodne, ale też ostre, szalone i współczujące. Streaming SweetSexySavage jest już dostępny w serwsiach Spotify i Apple Music. Czas wcisnąć „play”!

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Jakie buty męskie do eleganckich spodni?

Eleganckie spodnie zobowiązują także jeśli chodzi o dobór obuwia. Niekoniecznie musi być ono bardzo formalne…

3 godziny ago

Co Jest Grane Festival powraca w czerwcu 2022

Oczekiwany od dwóch lat Co Jest Grane Festival 2022 wraca po pandemicznej przerwie! „Co Jest…

4 godziny ago

Porównywarka kosztów życia w miastach i krajach całego świata – livingcost.org

Jesteście ciekawi czy życie w Berlinie opłacałoby się bardziej niż w Warszawie? A może zastanawiacie…

13 godzin ago

Nostalgiczna kolaboracja Palace Skateboards x Calvin Klein

W świecie, w którym amerykański minimalizm zderza się z nowoczesną kulturą skate, współpraca Calvina Kleina…

4 dni ago

Tabletka Escapelle: na to zwróć uwagę!

Escapelle to tabletki z grupy antykoncepcji ratunkowej, które redukują do minimum ryzyko zajścia w ciążę…

5 dni ago

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia już w lipcu w Lublinie

„Inne brzmienia” to kultowy festiwal muzyki, którą trudno skategoryzować. Wszystko to, co nowatorskie i niepowtarzalne,…

6 dni ago