Kehlani debiutuje z krążkiem “SweetSexySavage”

Kobieta z krótki włosami i widocznymi na ramionach tatuażami, na różowo pomarańczowym tle

Kehlani swoją piosenką “Gangsta”, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu “Legion Samobójców”, w krótkim czasie osiągnęła piorunujący sukces. Teraz wokalistka prezentuje nam swój debiutancki album, udowadniając, że nie jest tylko gwiazdą jednej piosenki.

Kehlani, a tak naprawdę Kehlani Parrish wcale nie marzyła od najmłodszych lat o zostaniu wokalistką. Chciała być baletnicą i zapowiadała się naprawdę dobrze. Niestety, jej plany o byciu primabaleriną zostały przekreślone przez kontuzję kolana. Wtedy zaczęła śpiewać.

Na samym początku muzycznej przygody, była członkinią zespołu Poplyfe, który dotarł do finału America’s Got Talent. Zespół co prawda nie wygrał, ale Kehlani miała okazję zaśpiewać z jednym ze swoich idoli, Stevie Wonderem oraz zdobyć sojusznika w postaci Nicka Cannona. Dzięki temu przez dziewczyną otworzyły się drzwi do kariery.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Do tej pory wydała dwa mixtape’y – Cloud 19 i You Should Be Here. Za ten ostatni zdobyła nominację do Grammy w kategorii Best Urban Contemporary Album. Przełom w karierze nastąpił, gdy podpisała umowę z wytwórnią Atlantic Records i nagrała piosenkę “Gangsta”.

Po olbrzymim sukcesie jaki odniosła jej piosenka ze ścieżki dźwiękowej Legionu Samobójców, Kehlani rozpoczęła prace nad swoim debiutanckim albumem, który właśnie dzisiaj ma swoją premierę. Płyta SweetSexySavage, połączenie nowoczesnego R&B i popu, dla wokalistki jest jej ostatecznym rozprawieniem się z przeszłością i wszystkimi mrocznymi momentami, których jak na 21-latkę miała całkiem sporo.

Tytuł krążka wynika z pewnej refleksji wokalistki: Zdałam sobie sprawę, kim są kobiety. Możemy ranić, możemy też być krzywdzone. Możemy być łagodne, ale też ostre, szalone i współczujące. Streaming SweetSexySavage jest już dostępny w serwsiach Spotify i Apple Music. Czas wcisnąć “play”!

Naga kobieta z krótki włosami i widocznymi na ramionach tatuażami, na różowo pomarańczowym tle

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News