Każdy mężczyzna to gadżeciarz?

Każdy mężczyzna to gadżeciarz!

Czy wiesz, że chociaż uznaje się, że to kobiety wpadają w szał zakupów, to mężczyźni są w stanie jednorazowo wydać więcej? O ile panie robią najczęściej zakupy pierwszej potrzeby i zazwyczaj korzystają ze specjalnych promocji cenowych, to panowie inwestują w drogie gadżety, których cena nierzadko przyprawia o zawrót głowy.

Na co wydają mężczyźni?

Panowie rzadko robią zakupy spożywcze, nie zajmują się też nabywaniem ubrań czy akcesoriów dla dzieci. Co ciekawe, to również ich partnerki zajmują się kompletowaniem osobistej garderoby mężczyzn. Panowie są natomiast gadżeciarzami i bez problemu są w stanie wydać swoje oszczędności albo całą wypłatę na elektroniczną nowość.

Mężczyźni inwestują w telefony. Okazuje się, że lepsze, nowsze, bardziej zaawansowane smartfony posiadają właśnie oni. I to nie wszystko, z łatwością kupują drogie, eleganckie zegarki męskie. Warto zdać sobie sprawę, że statystyczny Polak posiada co najmniej kilka zegarków, a gadżet ten traktowany jest jako dekoracja, ozdoba, biżuteria dla panów. Dobry zegarek wiąże się z uznaniem społecznym, a nawet prestiżem. Ma być dopasowany do charakteru posiadacza oraz oczywiście wybranego outfitu. Na tego rodzaju gadżety panowie są w stanie przeznaczyć krocie.


To również mężczyźni zajmują się wyposażeniem w sprzęty elektroniczne domu. Nie chodzi tu rzecz jasna o urządzenia AGD, ale raczej komputery, telewizory, głośniki i inne innowacje, które wpływają na lepszy komfort codziennego funkcjonowania. To mężczyźni są bardziej zainteresowani tematyką tzw. inteligentnych domów.

Gdzie robią zakupy panowie?

Czy mężczyźni udają się na klasyczny shopping? Oczywiście, że tak, ale raczej jest to domena kobiet. Panowie wybierają raczej konkretny sklep, do którego się udają, a jeszcze chętniej realizują zakupy przez internet. Użytkownicy sieci, którzy robią transakcje online, to głównie mężczyźni. W e-sklepach nabywają gadżety elektroniczne, jak wspomniane już zegarki. Co ciekawe, to w wirtualnym świecie mają przecież dostęp do nieograniczonej oferty, nierzadko ściągają do Polski produkt jeszcze w naszym kraju niedostępny. W internecie mogą zresztą liczyć na atrakcyjne ceny. Panowie są też wygodni, a zakupy online są przecież realizowane bez konieczności wychodzenia z domu i to z dostawą pod same drzwi.

Co kupić mężczyźnie na prezent?

Podaliśmy już kilka wskazówek, które ułatwiają nabycie idealnego prezentu dla mężczyzny. Oczywiście, nie musisz inwestować od razu w najnowszy telewizor, ale nowoczesny zegarek będzie z całą pewnością odebrany pozytywnie.

Jedno jest pewne, idealny prezent to ten elektroniczny. Panowie uwielbiają wszelkie nowinki w zakresie technologii. O ile zegarek jest gadżetem jak najbardziej przydatnym i obowiązkowym, to jednak nie da się ukryć, że „płeć brzydsza” równie często wydaje pieniądze na niepraktyczne akcesoria, które właśnie pojawiły się na rynku albo są po prostu sezonowo modne. Wszystko dlatego, że ich zakupy bardzo często nie są przemyślane, za to impulsywne, podyktowane żądzą posiadania nowości.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News