Każda kobieta chce wyglądać lepiej niż jej koleżanki. Sukienki wieczorowe – trendy 2020

Kobieta w błękitnej sukni

Wraz z początkiem roku, świat mody zaczyna ukazywać nadchodzące trendy. Nie chodzi tu o przewidywanie, bo tym zajmują się firmy posiadające swoich researcherów na całym świecie, od ekskluzywnych pokazów aż po undergroundowe imprezy Londynu czy Tokyo. Na końcu tej układanki jest klientka. Kobieta, która kupując sukienkę wieczorową, ma się czuć królową balu.

Oprócz klasycznych stylizacji, które są ponadczasowe, wraz z ciągłą ewolucją mody, do sklepów trafiają coraz ciekawsze propozycje, odpowiadające współczesnym trendom odzieżowym. Które sukienki będą modne i na jakie okazje?

AdobeStock 301906958 vangraff Każda kobieta chce wyglądać lepiej niż jej koleżanki. Sukienki wieczorowe - trendy 2020

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Karnawał, czyli odzieżowe szaleństwo

Rok zaczynamy przede wszystkim od karnawału, który charakteryzuje się dużą liczbą imprez i innych ciekawych eventów. Jest to czas, podczas którego możemy sobie pozwolić na nutkę fantazji w doborze sukienki wieczorowej. W nadchodzących miesiącach prym będą wiodły przede wszystkim cekiny, występujące zarówno w całości kreacji, jak również tylko w jej części. W tym czasie popularnością będą cieszyły się również sukienki z odkrytymi plecami czy delikatnymi ramiączkami. Jest to okres pełnej swobody, dlatego bez wyrzutów sumienia możemy zdecydować się na oszałamiającą stylizację.

Studniówka skromnie, ale z klasą

Wyjątkowa noc dla każdego maturzysty, spędzona w gronie znajomych, zabawa do białego rana. Młodzi mężczyźni mają łatwe odzieżowe zadanie, podczas gdy płeć piękna jest atakowana z każdej strony różnorodnymi ofertami. Należy pamiętać, że bal studniówkowy to oficjalne wydarzenie, w którym uczestniczy grono pedagogiczne oraz rodzice, dlatego nie należy przesadzać z oszałamiającymi kreacjami. Taktownym będzie wybór sukienki z zakrytymi plecami i dekoltem oraz z ograniczonymi błyszczącymi dodatkami.

Weselny klimat

Nadchodzi wiosna, co oznacza początek sezonu weselnego. Panny młode dostosują się do nowoczesnych trendów, jeśli postawią na sukienki z tiulem oraz gustownymi dodatkami, takimi jak etola, haft czy cekiny.

Kobiety, wybierające się na uroczystość w charakterze gościa, powinny wybrać zwiewne, lekkie kreacje, które zapewnią im swobodę. Elegancji natomiast dodadzą cekiny lub kryształki oraz górna część wykonana z koronki.

Inne imprezy okolicznościowe

Wybierając się na bankiet, imprezę firmową czy inne podobnej skali wydarzenia, warto postawić na sukienki koktajlowe ze skromnym, ale wyróżniającym się dodatkiem, jakim może być na przykład obszycie z połyskujących kamyków. Pamiętajmy, że ranga takiego eventu jest mniejsza od wesela czy studniówki, ale większa od weekendowej imprezy. Dlatego stylizacja, na jaką się decydujemy, powinna być elegancka, ale stonowana. Przesadzając z przebojowością kreacji, możemy narazić się na niepotrzebne komentarze ze strony innych uczestników wydarzenia.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News