Kawiarnia, która wygląda jak wyjęta z kreskówki

Wnętrze kawiarnii, które wygląda jak narysowane

Chyba nigdy nam się nie znudzi scrollowanie Instagrama w poszukiwaniu ciekawych i nietypowych miejsc. Instagramowych kawiarni jest wiele, ale tylko w tej poczujecie się jak bohaterowie kreskówki.

Od momentu przekroczenia progu tej małej, przytulnej kawiarni, wejdziecie do świata, który wygląda jak dopiero co stworzony przez rysownika. Charakterystyczne dla kreskówek czy komiksów kreski są wszędzie – na ścianach, podłodze, meblach czy zastawie.

Zobacz także: 5 najbardziej klimatycznych kawiarni w Warszawie

Inspiracją do powstania kawiarni był koreański hit telewizyjny W – Two Worlds stworzony przez Lee Jong-suk i Han Hyo-joo.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.youtube.com/watch?v=Cl8oZ_X3faM

Smutna informacja jest taka, że jeśli nie mieszkacie w Korei Południowej, a dokładniej w Seulu, będziecie musieli odłożyć swoje marzenia o wizycie na następny urlop. Kawiarnia została otwarta w lipcu 2017 i znajduje się w dzielnicy Yeonman-dong.

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News