Kawa w kubku z wydrążonej marchewki: nowy #fit trend?

na zdjęciu jest kawa podana w wydrążonej marchewce, oraz kawa w wydrążonym awokado

Czy słyszeliście o kawie podawanej w awokado? Wydawało Wam się to dziwne? To jeszcze nic! Teraz Internet podbija kawa, która jest serwowana w wydrążonej marchewce, jabłku oraz pomarańczy!

Świat oszalał na punkcie bycia fit. Idąc tym tropem, bariści w kawiarni Local’s Corner w Seaforth w Australii zaczęli serwować kawę w wydrążonych warzywach i owocach. Dzięki temu, wraz z ulubionym espresso dostaniemy zastrzyk energii w postaci witamin znajdujących się w poszczególnych warzywach czy owocach.

Dodatkowo zmniejsza się ilość wody wykorzystywanej do mycia naczyń po kawie oraz zużycie plastikowych kubków do napojów na wynos. Pomysł sam w sobie ciekawy, lecz wymagający dopracowania, bo jak sama kawiarnia mówi, kubki z warzyw czy owoców niestety bardzo szybko przeciekają. Musimy jednak przyznać, że wygląda to niezwykle apetycznie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


na zdjęciu jest kawa podawana w wydrązonej marchewce na zdjęciu jest kawa podawana w jabłku na zdjęciu jest kawa w wydrążonej pomarańczy

Tekst: Julia Gugniewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News