Kate Hudson i David Kirsch trenerami fitness w McFIT

Zajęcia fitness w nowym wymiarze: McFIT wprowadza CYBEROBICS®. Już dziś w salach fitness w studiach McFIT świat realny i wirtualny stopią się w jedną rzeczywistość.

Uczestnicy zajęć odczują na własnej skórze efekt wciągnięcia do świata treningu dzięki efektom wizualnym i dźwiękowym w jakości kinowej. Wraz z CYBEROBICS® McFIT wprowadza na rynek europejski nową markę, która całkowicie zrewolucjonizuje wirtualny trening i da początek nowej epoce zajęć fitness. Na start serii w ponad 150 studiach McFIT w Polsce, Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech dostępnych będzie 30 kursów CYBEROBICS® i ponad 400 jednostek treningowych tygodniowo. W Polsce zajęcia CYBEROBICS® oferować będą wszystkie studia sieci.

CYBEROBICS_3

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Trening przyszłości

CYBEROBICS® odznacza się bogatą ofertą kursów nagranych w zapierających dech w piersiach sceneriach z udziałem najlepszych trenerów USA. Wśród trenerów znajdują się prominenci, tacy jak najpopularniejsza niemiecka instruktorka pilatesu Barbara Becker, trener personalny gwiazd David Kirsch czy gwiazda Hollywood Kate Hudson. W ramach swoich kursów Kate’s Beach Body Workout i Kate’s Total Body Workout aktorka i miłośniczka fitnessu demonstruje swoje ulubione ćwiczenia na tle malowniczej plaży Malibu. „W ramach CYBEROBICS® oferujemy naszym Klientom zajęcia grupowe przyszłości. Na kursach ćwiczący udadzą się w najciekawsze miejsca USA, takie jak Dolina Ognia, Muscle Beach czy Malibu Beach, gdzie kręcono m.in. Słoneczny patrol. Zajęcia prowadzą charyzmatyczni trenerzy, z których każdy zmotywuje uczestników na swój własny niepowtarzalny sposób. Dzięki temu trenujący mogą zapomnieć o codzienności i skupić się całkowicie na treningu”, wyjaśnia Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT. Nakłady na produkcję były porównywalne z tymi na produkcje kinowe, a w planach są już kolejne kursy. Niedługo na przykład w ofercie znaleźć się mają także zajęcia zorientowane na zdrowie.

Trzy kategorie CYBEROBICS® Performance, Wellness i Cycling są regularnie wzbogacane o nowe kursy. „Dzięki różnorodnym treningom seria CYBEROBICS® skierowana jest nie tylko do kobiet. Kursy o wysokiej intensywności, takie jak Fight Challenge czy Iron Bars pozwolą mężczyznom zbudować masę mięśniową i zbadać granice swojej wytrzymałości. Kobiety mogą na przykład modelować sylwetkę za pomocą kursów Ballett Fit czy Bodylicious z elementami treningu wytrzymałościowego i siłowego“, zauważa Geisensetter. „Jesteśmy mocno przekonani, że dzięki CYBEROBICS® za kilka lat zajęcia fitness będą odbywać się wyłącznie w postaci wirtualnej“.

CYBEROBICS_Cycling

CYBEROBICS® w McFIT

Zajęcia CYBEROBICS® są dostępne w studiach McFIT przez 365 dni w roku w godzinach 6:00–24:00. CYBEROBICS® stanowi niezależną markę Grupy McFIT, która dzięki 1.400.000 klientów oraz ponad 230 studiom jest numerem 1 europejskiej branży fitness. W Polsce miesięczny abonament w McFIT wynosi 89 zł (przy umowie na 12 miesięcy), pobierana jest również jednorazowa opłata za aktywację karty członkowskiej – Membercard – w wysokości 90 zł.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News