Jak zaczęła się miłość do muzyki u Kasi Lins i gdzie jej słucha?

Dziewczyna w kapeluszu stojąca profilem

Na koniec lutego 2018 odbyła się premiera jej debiutanckiej płyty zatytułowanej Wiersz Ostatni. I jak sama Kasia Lins mówi, to właśnie piosenki pozwalają jej – w płynnej i melodyjnej formie, mówić o samej sobie.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów w jednym. Nostalgiczny alt-pop z wpływami folku, rocka i alternatywy – tak chyba najprościej opisać jej muzykę. Stevie Wonder – to właśnie w jego talencie zakochała się Kasia, gdy reprezentowała jeszcze jednocyfrową grupę wiekową. Był też fortepian i wszystkie pochodne zajęcia muzyczne, czyli dramat każdego 7-letniego ucznia szkoły muzycznej – dodaje.

IMG 0686 Fot Krzysztof Grabań Kasia Lins Jak zaczęła się miłość do muzyki u Kasi Lins i gdzie jej słucha?
fot. Krzysztof Grabań

Jako że mój zawód jest dziedziną, która mi na to pozwala lub wręcz wymaga tego ode mnie, najwięcej czasu spędzam na czerpaniu wiedzy i przyjemności z tworów twórców przeróżnej maści. To daje mi napęd, który później wykorzystuje przy pisaniu piosenek. Tak, piszę piosenki. Pianistka z wykształcenia – mówi Kasia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


– Czym jest dla Ciebie muzyka?

Psychoterapią, biblioteką, kochanką, prostytutką, glukozą, frustracją, kroplówką, matką i ojcem. Kolejność losowa.

IMG 0866 Fot Krzysztof Grabań Kasia Lins Jak zaczęła się miłość do muzyki u Kasi Lins i gdzie jej słucha?
fot. Krzysztof Grabań

Zapytaliśmy Kasi, w jakich sytuacjach najczęściej słucha muzyki.

Auto, w nim ja, jako samotny kierowca, wieczór. To sytuacja, w której moje tendencje do egzaltacji przeżywają swój szczytowy moment.

– Druga sytuacja to klasyczne słuchawki i miarowy spacer uliczny, a wtedy ja jako kipiąca seksem, jędrna i ruchliwa Beyoncé w dowolnym teledysku.

IMG 0684 Fot Krzysztof Grabań Kasia Lins Jak zaczęła się miłość do muzyki u Kasi Lins i gdzie jej słucha?
fot. Krzysztof Grabań

Z myślą o miłośnikach muzyki bez względu na czas i miejsce pomyślał Samsung, wychodząc do klientów z akcją promocyjną Razem. Bardziej.

Razem. Bardziej to promocja firmy Samsung, w ramach której zakup wybranych smartfonów z linii Galaxy premiowany jest jednym z urządzeń kultowej w branży muzycznej firmy Marshall.

Głośniki Marshall Killburn, Marshall Acton lub bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BT – które ma na sobie Kasia Lins, to urządzenia, które czekają na uczestników Razem. Bardziej. By skorzystać z oferty, należy kupić i aktywować wybrany smartfon Galaxy, pobrać specjalny kod dostępny w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Co ważne promocję Razem. Bardziej można łączyć z ofertą Odkup Samsung, w ramach której klienci mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać specjalny bonus od firmy Samsung.

Promocja trwa do 30 września, z wyjątkiem telefonu Samsung Galaxy A6. Promocja na ten model, kupiony w salonie dowolnego z operatorów telekomunikacyjnych potrwa do 12 października. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.razem.samsung.pl.

IMG 0752 Fot Krzysztof Grabań Kasia Lins Jak zaczęła się miłość do muzyki u Kasi Lins i gdzie jej słucha?
fot. Krzysztof Grabań
5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News