Karl Lagerfeld otwiera hotel

Mężczyzna w szarym kucyku i ciemnym okularach

Dyrektor artystyczny domu mody Chanel pół swojego życia spędził w hotelowych pokojach. Podróżując po całym świecie i zwiedzając setki miast zna najlepsze miejsca. w których można się zatrzymać oraz dobrze zjeść. Teraz będzie mógł zameldować się we własnym hotelu i wyskoczyć na launch do swojej restauracji.

Imperium niemieckiego projektanta mody właśnie się powiększa. Karl Lagerfeld ogłosił, że otwiera sieć własnych hoteli pod nazwą Karl Lagerfeld Hotels & Resorts, co wcale nas nie dziwi. Artysta, który zna się na designie jak nikt inny i jest ikoną świata mody, już od jakiegoś czasu spełnia się przy tworzeniu i projektowaniu wnętrz. Ostatnio ogłoszono, że zaprojektuje między innymi luksusowy hotel w Macau w Chinach, który otworzy się w 2017 roku.

Lagerfeldowi jednak sama współpraca nie wystarczy. Tym razem projektant chce mieć nad wszystkim kontrolę, więc zdecydował się połączyć siły z firmą BrandMark Collective BV z którą wspólnie od początku stworzy sieć luksusowych hoteli. Projekt  obejmuje również restauracje, prywatne kluby, a nawet budynki mieszkalne. Jak będą wyglądać? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak biorąc pod uwagę, że hotel w Macau ma łączyć elementy dziewiętnastowiecznego stylu z nowoczesnością, sieć dyrektora Chanel może zmierzać w podobnym kierunku. Dla Karla Lagerfelda najważniejsze jest to, aby wszystkie wnętrza wyglądały tak, żeby chciało się w nich zamieszkać, a pokoje były miejscem, w którym chce się codziennie rano budzić. Z pewnością w jego sypialniach zatrzyma się niejedna gwiazda, dla której hotel powinien wyglądać jak ze stron Vogue’a, a sam Karl stworzy luksusową sieć, w której meldować będą się wszystkie osoby ze świata mody.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News