Karl Lagerfeld dla każdego. W Carrefourze

Karl Lagerfeld wypuścił kolekcję tekstyliów użytkowych, które dostępne będą w sprzedaży od lutego do 26 kwietnia tego roku. A gdzie mogę zakupić na przykład szlafrok? W Showroomie? W Domu Mody? Odpowiedź ta może was nieco zaskoczyć, więc lepiej wcześniej przygotować sobie odpowiednią minę. Takie artykuły dostępne są nie gdzie indziej aniżeli w sklepach sieci Carrefour.

Jesteś klientem Carrefoura? Świetnie się składa! Otrzymasz zniżkę w ramach specjalnego programu punktowego w wysokości 70%. W skład kolekcji Lagerfelda wchodzi sześć artykułów, m.in szlafrok, dostępny w dwóch kolorach; dywan łazienkowy czy koc. Wszystko to w najwyższej jakości i w stylu określającym projektanta: elegancji i prostocie.

Wspomniane artykuły są sygnowane imieniem i nazwiskiem projektanta, więc nie zapomnijcie zrobić sobie fotki w szlafroku z widocznym napisem lub omyłkowo „z roztargnienia” wyjść w szlafroku po poranne bułki. Bez naklejek stałego klienta za taki szlafrok zapłacicie niemałe pieniądze, a dokładnie 499 zł. Zainwestujecie w taką kolekcję w ramach zwiększenia społecznej estymy?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


kl kl1 kl2 klrabat

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News