Categories: modastreetwear

KAPPA i Fila u Goshy Rubchinskiyego

Moskiewski projektant, który od kilku sezonów obserwowany jest przez wszystkich fanów streetwearu, w końcu zaprezentował lookbook na nadchodzący sezon. Co na wiosnę i lato nadchodzącego roku proponuje Gosha? Jak zwykle królować będzie sportowy styl, który tym razem przywędruje do nas prosto z Włoch.

Gosha Rubchinskiy to nazwisko, które każdy powinien znać. Kto potrafi tak jak on oddać ducha młodej Rosji? Wydaje się, że nikt, a sam projektant nie ma sobie równych. Między innymi to właśnie dzięki niemu wybił się postsowiecki trend, który szturmem wdarł się do świata mody i do dzisiaj jest o nim głośno. Autentyczność prezentowana na każdym kroku i czerpanie z przeszłości to znaki rozpoznawcze Goshy, który mimo tego że wyszedł z podziemia, to w dalszym ciągu pamięta o tym dla kogo tworzy.

Co znajdziemy w najnowszym lookbooku od projektanta? Jak zwykle królować będzie sportowy styl stawiający na luz i wygodę. Wiosenno-letnia kolekcja to hołd złożony włoskim markom, bez których świat sportu nie mógłby się obejść. O jakich z nich mowa? O nieco już zapomnianych brandach FILA oraz Kappa, których logo każdy z nas zapewne bardzo dobrze kojarzy.

Kolekcja SS17 to kolejny powrót do przeszłości. Wśród najnowszych ubrań od Goshy znajdują się przde wszystkim luźne sportowe bluzy, t-shirty, swetry, a nawet buty, które niegdyś nosił każdy sportowy zapaleniec. Całość jak zwykle utrzymana jest w kolorach śćiśle kojarzących się z włoskimi markami, ale nie brak im rosyjskiego akcentu w postaci charakterystycznej cyrylicy.

Najnowsza kolekcja będzie dostępna już od 1 grudnia w londyńskim sklepie Dover Street Market i prawdopodobnie wyprzeda się w oka mgnieniu, więc trzymajcie rękę na pulsie.

Tekst: Olga Retko

Zobacz też: Gosha Rubchinskiy i jego nowa marka PACCBET

 

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Stranger Things – najlepiej ubrani członkowie obsady

Stranger Things to popularny serial amerykański stworzony dla Netflixa. Jego fabuła zaczyna się od zaginięcia…

2 dni ago

BAPE x Minions – Minionki: wejście w streetwear

BAPE po raz kolejny uderza w świat kina. Z myślą o swoich najmłodszych odbiorcach, firma…

3 dni ago

Wielki powrót Travisa Scotta – Cactus Jack & Dior

Travis Scott wydaje się jedną z najważniejszych postaci ze świata show biznesu. Zwłaszcza jeśli mowa…

4 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Herbert George Wells

Wszyscy znają „Wehikuł czasu” i „Wojnę światów”, niewiele więc pożytku przyjdzie ze wspominania ich po…

5 dni ago

Levi’s® x Naomi Osaka w najnowszej kolaboracji

Kiedy dochodzi  do starcia mody i sportu, nie ma miejsca na przegranych. A z pewnością…

6 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Witold Gombrowicz

Warto przeszczepić co nieco z edukacyjnych obowiązków na wakacyjne przyjemności. Na przykład ponowną lekturę Gombrowicza.…

7 dni ago