KAPPA i Fila u Goshy Rubchinskiyego

Dwóch chłopaków w streetwearowych ciuchach

Moskiewski projektant, który od kilku sezonów obserwowany jest przez wszystkich fanów streetwearu, w końcu zaprezentował lookbook na nadchodzący sezon. Co na wiosnę i lato nadchodzącego roku proponuje Gosha? Jak zwykle królować będzie sportowy styl, który tym razem przywędruje do nas prosto z Włoch.

Gosha Rubchinskiy to nazwisko, które każdy powinien znać. Kto potrafi tak jak on oddać ducha młodej Rosji? Wydaje się, że nikt, a sam projektant nie ma sobie równych. Między innymi to właśnie dzięki niemu wybił się postsowiecki trend, który szturmem wdarł się do świata mody i do dzisiaj jest o nim głośno. Autentyczność prezentowana na każdym kroku i czerpanie z przeszłości to znaki rozpoznawcze Goshy, który mimo tego że wyszedł z podziemia, to w dalszym ciągu pamięta o tym dla kogo tworzy.

Dwóch chłopaków w streetwearowych ciuchach

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co znajdziemy w najnowszym lookbooku od projektanta? Jak zwykle królować będzie sportowy styl stawiający na luz i wygodę. Wiosenno-letnia kolekcja to hołd złożony włoskim markom, bez których świat sportu nie mógłby się obejść. O jakich z nich mowa? O nieco już zapomnianych brandach FILA oraz Kappa, których logo każdy z nas zapewne bardzo dobrze kojarzy.

Ubrania z kolekcji wiosenno-letniej

Kolekcja SS17 to kolejny powrót do przeszłości. Wśród najnowszych ubrań od Goshy znajdują się przde wszystkim luźne sportowe bluzy, t-shirty, swetry, a nawet buty, które niegdyś nosił każdy sportowy zapaleniec. Całość jak zwykle utrzymana jest w kolorach śćiśle kojarzących się z włoskimi markami, ale nie brak im rosyjskiego akcentu w postaci charakterystycznej cyrylicy.

Najnowsza kolekcja będzie dostępna już od 1 grudnia w londyńskim sklepie Dover Street Market i prawdopodobnie wyprzeda się w oka mgnieniu, więc trzymajcie rękę na pulsie.

Tekst: Olga Retko

Zobacz też: Gosha Rubchinskiy i jego nowa marka PACCBET

Chłopak w różowej bluzie, obok kościół

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News