Kanye wśród 100 TIME

Time, jeden z najbardziej znanych tygodników opinii na świecie zasłynął swoją charakterystyczną czerwoną okładką oraz coroczną publikacją listy najbardziej wpływowych ludzi.

Wyłoniono setkę osób, które podzielono na 5 kategorii: Tytani, Pionierzy, Artyści, Liderzy i Ikony. Twarzą z okładki tegorocznego wydania specjalnego został Kanye West, którego wrzucono do jednego worka z takimi gigantami jak Tim Cook, Barack Obama czy Malala Yousafzai. Wśród Tytanów znalazła się też żona muzyka, Kim Kardashian West. Raper został opatrzony łatką „Łamacza Granic”.

Na liście znalazło się też sporo innych celebrytów, ale Kanye jako bohater z okładki wysuwany jest tu na czoło całej listy i jest to wrażenie, które z pewnością odniesie każdy, kto zaopatrzy się w egzemplarz Time’a. Tylko czym tak na prawdę Kanye zasłużył sobie na miano Tytana? W krótkim biogramie Westa możemy przeczytać pewnego rodzaju upoważnienie tej decyzji.
„Kanye West byłby pierwszą osobą, która przyznałaby, że należy mu się miejsce na tej liście.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Ten koleś nie wierzy z sztuczną skromność i nie powinien.” – pisze Elon Musk.Muzyk jest tam opisywany jako źródło impulsu do myślenia, angażowania się, zadawania pytań i przesuwania granic. Nie można odmówić mu silnego wpływu. Każdy biznes, którego się dotyka zamienia się w złoto, a przeogromna rzesza wiernych fanów świadczy o jego rosnącej popularności.

West i jego żona to już instytucja w świecie popkultury. Ale czy na pewno to wystarczy aby znaleźć się w tym podsumowaniu?

final-kanye

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News