Kanye West ogłasza swoje nowe przedsięwzięcie: Yeezy Home

Ciemnoskóry mężczyzna w koralowej bluzie i czapce z daszkiem z uniesionymi rękami i zamkniętymi oczami na tle tłumu ludzi.

O Kanye nie przestaje się mówić. Od pewnego czasu działa prężnie nie tylko w branży muzycznej, ale także w modzie, od 2015 roku wypuszczając coraz nowsze kolekcje swojej marki Yeezy. Jak widać, to nie koniec, a przedsiębiorczy raper dopiero się rozkręca.

Na początku maja Kanye West ogłosił na swoim Twitterze otwarcie nowej gałęzi Yeezy, która tym razem zajmie się architekturą. Już w kwietniu, podczas wywiadu z projektantem Axelem Vervoordem, można było zauważyć bliższe zainteresowanie Kanye architekturą. West powiedział wtedy, że w projektowaniu musi istnieć odpowiedzialność, a architektura powinna komunikować ludzkości zrozumienie proporcji i przestrzeni oraz sposobu, w jaki wpływają one na nasz nastrój.

https://twitter.com/kanyewest/status/993221454740185088

W związku z nowym przedsięwzięciem Kanye zaanonsował również, że poszukuje architektów i projektantów przemysłowych z pasją, którzy będą wspólnie z nim tworzyć lepszy świat. Architekci, ślijcie więc swoje portfolio do Kanyego!

Ciemnoskóry mężczyzna mówi, że jest geniuszem.

Tekst: Maja Lipiec

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News