Categories: miastoorientuj się

Kampania „F Your Period” zachęca kobiety do przeżywania orgazmów w trakcie okresu

#GirlPower rośnie w siłę, nie tylko w kwestii praw kobiet, ale także ich małych przyjemności. Portal PornHub po raz kolejny dostosowuje się do potrzeb kobiet, tym razem tworząc kampanię zatytułowaną Fuck Your Period.

Inspiracją do stworzenia takiej, a nie innej kampanii były badania, które wskazują, że przeżywanie orgazmów w trakcie okresu może pomóc w walce z bólami miesiączkowymi. Jest to pierwsza kampania PornHub, nastawiona w stu procentach na kobiety. Towarzyszy jej zabawna, a zarazem przekazująca ważne przesłanie animacja, stworzona przez agencję, która (o ironio) nazywa się Officer&Gentlemen.

Wideo trwa nieco ponad dwie minuty. Dyrektorem artystycznym projektu jest Vladimir Marchukov, który również jest twórcą kilku animacji razem z Yaroslav Kuryanovich, Slava Romanov, Oleg Kulinich, Aleksandr Tereshin, Anastasia Chikunova i ilustratorem Radikiem Zagidullin.

To jednak nie koniec niespodzianek. PornHub wprowadza też opcję, która umożliwia kobietom wprowadzenie do serwisu danych na temat długości swojego cyklu i otrzymania w zamian tygodnia bezpłatnego dostępu do PornHub Premium, na czas trwania okresu.

Zobacz także: Fotograf zrobił zdjęcia kobietom przed, w trakcie i po orgazmie

Chcieliśmy stworzyć kampanię, która skupi się wyłącznie na kobietach i przekaże korzyści płynące z orgazmu w trakcie miesiączki. Informacje na ten temat, zwykle skupiają się tylko na korzyściach płynących z uprawiania seksu z drugą osobą w trakcie okresu, a jak wiemy – to nie zawsze jest możliwe – wyjaśnia Alexandra Klein, menedżer PornHub.

Badania, na których została oparta kampania, zostały przeprowadzone przez badaczy z University of Virginia w 1999 roku. Wykazano wówczas, że kobiety częściej przeżywają orgazmy właśnie w trakcie okresu.

Chcemy zachęcić kobiety do praktykowania tego małego rytuału w trakcie okresu, niezależnie od tego, jakie nastawienie do tego czasu w miesiącu mają ich partnerzy – dodaje Alexandra.


Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Stranger Things – najlepiej ubrani członkowie obsady

Stranger Things to popularny serial amerykański stworzony dla Netflixa. Jego fabuła zaczyna się od zaginięcia…

2 dni ago

BAPE x Minions – Minionki: wejście w streetwear

BAPE po raz kolejny uderza w świat kina. Z myślą o swoich najmłodszych odbiorcach, firma…

3 dni ago

Wielki powrót Travisa Scotta – Cactus Jack & Dior

Travis Scott wydaje się jedną z najważniejszych postaci ze świata show biznesu. Zwłaszcza jeśli mowa…

4 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Herbert George Wells

Wszyscy znają „Wehikuł czasu” i „Wojnę światów”, niewiele więc pożytku przyjdzie ze wspominania ich po…

5 dni ago

Levi’s® x Naomi Osaka w najnowszej kolaboracji

Kiedy dochodzi  do starcia mody i sportu, nie ma miejsca na przegranych. A z pewnością…

6 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Witold Gombrowicz

Warto przeszczepić co nieco z edukacyjnych obowiązków na wakacyjne przyjemności. Na przykład ponowną lekturę Gombrowicza.…

7 dni ago